• چهارشنبه / ۲۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۱
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98082214584
  • خبرنگار : 50217

جانشین سپاه الغدیر یزد خبر داد:

برگزاری رزمایش 12 هزار نفری در استان یزد

رزمایش بسیج

ایسنا/یزد جانشین سپاه الغدیر یزد از برگزاری رزمایش 12 هزار نفری بیت المقدس و کوثر طی دو مرحله در سراسر استان خبر داد و گفت: شعار این رزمایش سراسری «چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت» است.

سرهنگ«حسین زارع کمالی» از برگزاری رزمایش 12 هزار نفری بیت المقدس و کوثر در دومرحله در سراسر استان با شعار «چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت» خبر داد و اظهار کرد: مرحله اول این رزمایش در روزهای 23 و 24 آبان با بیش از 20 گردان بیت المقدس در شهرستان های ابرکوه، اردکان، بافق، خاتم و مهریز برگزار خواهد شد.

وی افزود: مرحله دوم این رزمایش نیز با حضور 26 گردان بیت المقدس و کوثر در شهرستان های تفت، اشکذر، بهاباد میبد و نواحی مرکزی ثارالله و روح الله یزد و زارچ برگزار می شود

جانشین سپاه الغدیر استان یزد، گفت: با توجه به تهدبدات پیش رو بسیجیان حاضر در این رزمایش تاکتیک های مرتبط با عملیات های دفاعی، امنیتی، دفاع از کوی و برزن، امداد ونجات و مردم یاری را تمرین خواهند کرد.

سرهنگ زارع‌کمالی هدف اصلی از برگزاری این رزمایش را خدمت رسانی به مردم به ویژه مناطق محروم و محرومیت زدایی دانست و بیان کرد: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، همکاری بسیجیان و همه دستگاهای مرتبط در زمینه خدمت به مردم اتفاقاتی خوبی از حراست از جنگل های خاتم گرفته تا برقراری امنیت محلات در قالب گشت های رضویون و همکاری با ناجا در زمینه تامین امینت محلات گردشگری رقم خورده است.

وی با اشاره به ماموریت اصلی سپاه و بسیج در زمینه خدمت رسانی به مردم، خاطرنشان کرد: در این رزمایش بسیجیان علاوه بر خدمت رسانی در خصوص ارتقا توان رزم و امادگی تخصصی گردان ها برای مقابله با هر گونه تهیدید احتمالی اعم از سخت و نیمه سخت را تمرین خواهند کرد.

انتهای پیام