• پنجشنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۸ / ۰۰:۵۱
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98082314908
  • خبرنگار : 50177

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان خبر داد:

تخصیص ۱۷۶.۵ میلیارد برای زیرساخت‌های مدارس، ورزشی و کشاورزی

آقا میرزایی

ایسنا/لرستان مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از تخصیص ۱۷۶.۵ میلیارد تومان اعتبار برای زیرساخت‌های مدارس خسارت دیده، زیرساخت‌های ورزشی و کشاورزی استان خبر داد.

غلامرضا آقا میرزایی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با اشاره به میزان ساخت‌وساز اظهار کرد: تعمیرات روبه پایان است و در بازسازی واحدها سرعت خوبی دیده می‌شود.

وی ادامه داد: در سفر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به لرستان مصوبات خوبی داشتیم و قسمتی از اعتبارت زیرساخت آموزش‌وپرورش ۶۰ میلیارد تومان برای بازسازی مدارس خسارت دیده و ۵.۷ میلیارد تومان برای بازسازی زیرساخت‌های ورزش و جوانان و ۱۱۱ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های بخش کشاورزی مصوبه هیات دولت دریافت کردیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: مصوبه آمده اما ابلاغ اعتبار نیامده است.

آقا میرزایی بیان کرد: پیرو اخطاریه هواشناسی عصر روز جمعه و شنبه بارش به‌صورت رگبار در استان داریم و از شنبه تا دوشنبه با ورود سامانه اصلی شرق پل‌دختر، خرم‌آباد، دورود، الیگودرز، سپیددشت، ازنا و شوال‌آباد نمود بیشتری دارد و با وضعیتی که داریم احتمال آب گرفتگی معابر را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه میزان بارش در این روزها بین ۵۰ تا ۷۰ میلی‌متر خواهد بود، گفت: چنانچه این سامانه تغییر نکند در روزهای یکشنبه و دوشنبه مشکل خواهیم داشت و امیدواریم با تدابیری که اندیشیده شده همه ‌امدادی و خدمات رسان به‌صورت آماده‌باش باشند.

انتهای پیام