• جمعه / ۲۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۰
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98082415596
  • خبرنگار : 50177

‍ ‍ معاون استاندار لرستان:

مدیران طرح‌های واگذار شده به پیمانکاران را رها نکنند

معاون سیاسی لرستان

ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: مدیران نباید طرح‌های واگذار شده به پیمانکاران را رها کرده بلکه همچنان نقش نظارتی خود بر طرح‌ها را اجرا کنند. 

محمود ثمینی در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری افزود: مدیران باید پاسخگوی مردم و قانون و پیمانکاران نیز باید جوابگوی مدیران باشند.

وی اظهار کرد: چنانچه در مطالعه  طرح‌ها و طراحی ها دقت بیشتری صورت می گرفت سیل فروردین ماه امسال خسارات کمتری برجای می گذاشت بنابراین باید نسبت به انجام مشاوره ها و برنامه ریزی ها توجه ویژه ای داشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به ضرورت رعایت پدافند غیرعامل در طرح های عمرانی ادامه داد: در بازسازی های پساسیل باید نسبت به بررسی  آسیب‌های ناشی از اجرای ناقص طرح ها اهتمام بورزیم تا این کم کاری ها دوباره منجر به تکرار حوادث  نشود.

وی با تاکید بر اقدام موثر شهرداری ها برای ساماندهی آب های سطحی،  بیان کرد: برخی رودخانه های استان از ۵۰ سال گذشته تاکنون لایروبی نشده اند که باید در مناطق پرخطر و آسیب پذیر نسبت به رسوب برداری رودها اقدام شود.

به گزارش ایسنا، افزایش هزینه جاری فرمانداری ها؛ بازسازی راه‌های روستایی؛‌ لایروبی رودخانه  و دهانه پل‌ها و تامین ماشین آلات راهسازی و راهداری از خواسته های فرمانداران در این جلسه بود.

انهای پیام