• جمعه / ۲۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۳
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98082415765
  • خبرنگار : 71506

رییس فدراسیون کبدی: نگران درخشش کنیا مقابل ایران بودم/ نشان دادیم قدرت برتر جهانیم

عباس اورسجی رییس فدراسیون کبدی

رییس فدراسیون کبدی گفت: قهرمانی جوانان جهان بار دیگر نشان داد ایران قدرت برتر کبدی جهان است.

عباس اورسجی پس از  قهرمانی ایران در رقابت‌های کبدی جوانان جهان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: خدا را شکر بچه‌ها در فینال عالی ظاهر شدند و توانستند با نمایشی خوب کنیا را شکست دهند و به عنوان قهرمانی برسند.

رییس فدراسیون کبدی با تبریک این قهرمانی به ملت ایران، خاطرنشان کرد: ابتدای بازی دو تیم روند پایاپایی داشتند و من استرس گرفتم و نگران شدم که شگفتی‌سازی‌های کنیا در این مسابقات مقابل ایران نیز ادامه داشته باشد اما خوشبختانه تمام بازیکنان با اجرای دقیق برنامه مربیان،  فشار خوبی بر حریف وارد کردند و توانستند با اختلاف آنها را شکست دهند.

وی ادامه داد: من مدعی بودم منتخب دنیا هم نمی‌تواند ما را شکست دهد و خدا را شکر سربلند شدیم. این موفقیت‌ها کار ما را سخت‌تر می‌کند و توقعات از کبدی را بیش از هر زمان دیگری خواهد کرد. قطعا نیاز است با برنه ریزی دقیق از پتانسیل جوانانمان در تیم بزرگسالان نیز استفاده کنیم و با حفظ این نفرات آینده کبدی ایران را بیش از پیش بیمه کنیم.

 وی با تاکید بر میزبانی ایران از این رقابت‌ها و ابراز رضایت تیم‌های خارجی، بر نقش این میزبانی‌ها در  دست‌یابی ایران به ریاست فدراسیون جهانی، گفت: یکی از برنامه‌های ما در این خصوص میزبانی رویدادهاست که ایران را هر چه بیشتر معرفی می‌کنیم. برگزاری اجلاس سالیانه فدراسیون آسیایی و جهانی و دوره های آموزشی نیز کمک می‌کند ما این مسیر را با دقت و سرعت بیشتری ادامه دهیم.

انتهای پیام