• شنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۳
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 98082515917
  • خبرنگار : 50022

برگزاری دوره آموزش سامانه ستاد ایران در جهاد دانشگاهی البرز

ایران ستاد

ایسنا/البرز جهاددانشگاهی استان البرز به عنوان تنها مجری آموزش سامانه ستاد ایران (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) در استان اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی این سامانه کرده است.

محمود شکریان معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان البرز در این خصوص گفت: سامانه ستاد ایران به منظور انجام معاملات (خرید، مناقصه و مزایده) دستگاه‌های اجرایی در بستر وب است. این سامانه به دستگاه‌های اجرایی این توانایی را می‌دهد که تمام مراحل معامله از زمان ثبت درخواست تا تبادل وجه را برای دستگاه‌ها و در یک سیستم یکپارچه و استاندارد، منطبق با کلیه قوانین و مصوبات انجام دهند.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: تمام صاحبان مشاغل، دارندگان کسب و کارهای گوناگون در تمام سطوح و اصناف می توانند در معاملات دولتی برحسب نیازها و درخواست‌هایشان مشارکت نمایند. فراخوان های سامانه پس از ثبت، در صفحه اصلی سامانه منتشر و از این طریق بستری برای تعامل مستقیم و بی‌واسطه تامین کنندگان با دستگاه های اجرایی فراهم می شود.

شکریان با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی استان البرز، تنها مجری آموزش سامانه ستاد ایران (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) در استان البرز است، اضافه کرد: دوره های آموزشی سامانه ستاد ایران طی ۳ روز از تاریخ ۱۸ الی ۲۰ آبان ماه در مرکز آموزش های کوتاه مدت جهاددانشگاهی البرز برای دستگاه‌های اجرایی استان با عنوان های آموزش سامانه خرید جزیی و متوسط، آموزش سامانه مناقصه و آموزش سامانه مزایده برگزار شد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی البرز با اعلام آمادگی آموزش این سامانه برای کاربران بخش خصوصی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی آمادگی لازم جهت آموزش سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برای سایر دستگاه های اجرایی را نیز دارد.

انتهای پیام