• سه‌شنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۵
  • دسته‌بندی: جهاد دانشگاهی
  • کد خبر: 98082818057
  • خبرنگار : 71605

برگزاری "نشست تخصصی خواب و رؤیا" در ۳۰ آبان ماه

برگزاری "نشست تخصصی خواب و رؤیا" در ۳۰ آبان ماه

مرکز خدمات سلامت روان رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی "نشست تخصصی خواب و رؤیا" را پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه در پژوهشکده غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، در این همایش سه سخنرانی با عناوین "بررسی ساختار خواب"، "نگاه کلی به اختلالات خواب"، "نظریات ماهیت و کارکرد خواب و رؤیا/نوروپسیکولوژی رؤیا" ایراد خواهد شد که سخنرانان آن‌ها به ترتیب دکتر خسرو صادق‌نیت (فلوشیپ پزشکی خواب و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران)، دکتر فرزانه سادات چاووشی (فلوشیپ پزشکی خواب) و دکتر امیرعلی مازندرانی (روان‌شناس و دانش‌آموخته مرکز تخصصی نوروبیولوژی و پزشکی رفتاری خواب از دانشگاه میشیگان) خواهند بود.

علاقمندان برای شرکت در این همایش می‌توانند با تلفن‌های ۰۹۰۲۲۴۳۹۸۷۲ و ⁣۰۲۱۲۲۷۳۹۸۹۱ تماس بگیرند و بعد از شرکت در همایش گواهی‌نامه معتبر دریافت خواهند کرد.

بر اساس اعلام سازمان جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، زمان برگزاری "همایش تخصصی خواب و رؤیا" پنج‌شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ و مکان برگزاری آن تهران، ولنجک، خ اعرابی، جنب بیمارستان طالقانی، پژوهشکده غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تالار پیامبر اعظم خواهد بود.

انتهای پیام