• سه‌شنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 98082818478
  • منبع : نمایندگی همدان

فرماندار اسدآباد:

هیچ کالایی به جز برنج افزایش قیمت نداشته است

تنظیم بازار

ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد از آرامش بازار اسدآباد خبر داد و گفت: در شهرستان اسدآباد بیش از ۳۰۰۰ واحد صنفی در زمینه های مختلف فعالیت می کنند که پس از گرانی بنزین، هیچ کالایی به جز برنج هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است.

مجید درویشی امروز در نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان اسدآباد، با اشاره به قیمت برنج پاکستانی در بازار شهرستان افزود: از دستگاه های نظارتی اداره صمت، تعزیرات و اتاق اصناف می خواهیم خارج از نوبت به این موضوع رسیدگی و گزارش آن را به فرمانداری ارسال کنند.

وی تأکید کرد: هر گونه افزایش قیمت مبنای قانونی ندارد و در صورت مشاهده مردم با تلفن ۱۲۴ تماس بگیرند و دستگاه های نظارتی در کوتاه ترین زمان ممکن برخورد قاطع با متخلفان داشته باشند.

درویشی از کمبود گاز مایع و خرابی جایگاه های سی ان جی در چند روز گذشته در این شهرستان خبر داد و تأکید کرد: با تلاش شبانه روزی کارشناسان و ادارات مربوطه این مشکل برطرف شد.

وی با اشاره به کمبود کودشیمیایی در شهرستان بیان کرد: بعضی سودجویان از فرصت استفاده کرده و قیمت کودشیمیایی را در بازار آزاد از ۶۰ هزار تومان به ۱۲۰ هزار تومان رسانده و به فروش رساندند که دستگاه های نظارتی با قاطعیت وارد شدند.

فرماندار اسدآباد از تهیه کودشیمیایی با رایزنی های صورت گرفته با وزیر جهادکشاورزی خبر داد و گفت: در این رابطه درخواست کتبی به وزیر ارسال شد که امیدواریم هر چه زودتر مشکل کمبود کود کشاورزان برطرف شود.

انتهای پیام