• چهارشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۲
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 98082918904
  • منبع : نمایندگی مازندران

نشست تخصصی زیست فنآوری کشاورزی در مازندران برگزار شد

کشاورزی زیستی، زیست فناوری

ایسنا/مازندران نشست تخصصی زیست فنآوری کشاورزی با هدف آشنایی با محصولات و مشاغل زیست فنآوری به طور ملموس برای کشاورزان، کارشناسان جهاد کشاورزی و دانشجویان رشته‌های مختلف در سالن آمفی تئاتر شهدای گمنام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.

علی دهستانی دبیر همایش زیست فنآوری در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه هدف اصلی این نشست، برقراری ارتباط بین پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه با جامعه بوده است، اظهار کرد: در این همایش آشنایی زیست فناوری به طور ملموس برای کشاورزان، شاغلان، کارشناسان جهاد کشاورزی و  دانشجویان رشته‌های مختلف صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه شغل زیست فنآوری، شغلی است که به آسانی به دست نمی‌آید بلکه مستلزم تشکیل شرکت‌ها و تحقیقات اولیه است، تصریح کرد: برگزاری این همایش‌ها موجب می‌شود که دانشجویان، این شغل و قابلیت آن را شناخته و پس از آن بتوانند در زمینه اشتغال آینده خود، گام مهمی برداشته باشند.
دبیر همایش زیست فنآوری با تاکید بر اینکه متاسفانه محصولات ترا ریخته در بین مردم منطقی نیست، خاطرنشان کرد: در این جلسات سعی می‌شود، با پرسش و پاسخ، ابهامات در خصوص محصولات ترا ریخته رفع شود که این امر می‌تواند انگیزهای برای ادامه تحصیل دانشجویان محسوب شود.

انتهای پیام