• پنجشنبه / ۳۰ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۷
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 98083019494
  • منبع : بوشهر

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های بوشهر:

عناصر خودفروخته به دنبال ایجاد ناامنی بودند /با درایت رهبری کشور دوباره به آرامش رسید

حجت‌الاسلام‌ عباس دشتی

ایسنا/بوشهر مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: ملت بصیر ایران با وجود اینکه خبر گرانی بنزین شوک بزرگی بر آنان وارد کرد، باز هم بینش سیاسی و ملی خود را از دست ندادند و خود را از صفوف هنجارشکنان جدا کردند.

حجت‌الاسلام‌ عباس دشتی ظهر چهارشنبه در جمع کارکنان و دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: همگی خوب به یاد داریم که سال گذشته شاهزاده سعودی به صورت آشکار اعلام کرد که به دنبال کشاندن ناامنی به داخل مرزهای ایران هستیم که این گفته ولیعهد عربستان اعلام جنگ آشکار علیه ملت و نظام ایران بود.

وی بیان کرد: در اغتشاشات روزهای گذشته سخنان محمد بن سلمان هویدا شد و عناصر خودفروخته با ورود به میان جمعیت مردم به دنبال ایجاد ناامنی و ایجاد بستر مناسب برای فتنه‌های بسیار بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ بودند.

این مسئول تصریح کرد: خوشبختانه ملت بصیر ایران با وجود اینکه خبر گرانی بنزین شوک بزرگی بر آنان وارد کرد، باز هم بینش سیاسی و ملی خود را از دست ندادند و خود را از صفوف هنجارشکنان جدا کردند.

استکبار به دنبال راه مؤثری برای تضعیف این نظام است

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با اشاره به اینکه اولین برنامه دشمنان نظام، بزرگنمایی و انتشار دروغ و شایعه علیه ایران اسلامی است، افزود: رسانه‌های بیگانه بخش زیادی از برنامه‌های خود را درباره و بهتر بگوییم علیه ایران تهیه و پخش می‌کنند که این نشان می‌دهد دستگاه استکباری به دنبال راهی مؤثر برای تضعیف این نظام است.

حجت‌الاسلام‌ دشتی عنوان کرد: با این وجود باز هم با مدیریت و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای راه بر توطئه‌گران بسته شد و ایشان با بیانات شیوا و منطقی خود عملاً کشور را دوباره به آرامش رساندند که باید گفت وجود معظم له نه‌ تنها برای نظام اسلامی ضروری بلکه حیاتی است.

وی تاکید کرد: البته باید در این میان از دولت نیز گله‌مند باشیم که اولاً چرا قیمت بنزین را به صورت ناگهانی چند برابر کرد و دوم اینکه چرا اجرای برنامه به این مهمی را با مردم و ملت در میان نگذاشت، زیرا اگر این کار را انجام می‌داد، بی‌گمان شاهد حوادث اخیر در کشور نبودیم.

دستگاه‌های نظارتی برخورد قاطع کنند

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با بیان اینکه هوشیاری و بصیرت دانشگاهیان نسبت به مسائل با ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر در کشور ضروری است، اظهار کرد: در این میان عناصر فریب‌خورده و ساده‌لوح با تخریب اموال عمومی و شخصی هم باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه شدند و هم به مردم و بیت‌المال میلیاردها تومان ضرر رساندند که به نظر بنده و جامعه دانشگاهی استان بوشهر کار این افراد بخشودنی نیست و دستگاه‌های نظارتی و قوه قضائیه باید برخوردی قاطع با آنان داشته باشد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عباس دشتی خاطرنشان کرد: امیدواریم که دولتمردان در اجرای چنین برنامه‌هایی همیشه جوانب کار را بسنجند و مردم و ملت را نامحرم ندانند.

انتهای پیام