• پنجشنبه / ۳۰ آبان ۱۳۹۸ / ۲۱:۱۸
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98083019704
  • خبرنگار : 50219

رئیس ستاد اقامه نماز یزد:

وجود حجت خدا روی زمین بدون نماز بی‌اثر است

رییس ستاد نماز استان یزد

ایسنا/یزد رئیس ستاد اقامه نماز استان یزد، نماز را بهترین شکل اطاعت و بندگی خداوند خواند و گفت: اگر انسان به عنوان حجت خدا روی زمین رابطه‏‌اش را با خدا قطع کند، وجودش را بی‎ اثر کرده و آخرتی مملو از خسران خواهد داشت.

حجت الاسلام «علی حبیبیان» در دومین اجلاس نماز شهرستان مهریز با بیان این که اگر ما از یاد خدا غافل شویم و از او جدا شویم، دیگر وجودمان هیچ ارزشی نخواهد داشت، تاکید کرد: نماز بهترین شکل اطاعت و بندگی خداوند است و اگر انسانی که حجت خدا روی زمین است و برای اقامه حق و گسترش صفات کمال و جمال باری تعالی در دنیا خلق شده است، رابطه‏‌اش را با خدا قطع کند، وجودش را بی‌ ‎ اثر کرده و بیهوده زندگی می‌‌کند و آخرتی مملو از خسران خواهد داشت.

حجت الاسلام «عبدالرضا محی الدینی»  امام جمعه مهریز  با بیان این که مخاطبان امروز ما در مبحث نماز کودکان هستند، اظهار کرد: در شرایط فعلی که بیشتر آسیب‌ها متوجه کودکان و نوجوانان ماست و آنها با انواع برنامه‌‏هایی که هویت ایرانی و اسلامی را به خطر می‏‌اندازند روبرو هستند لذا ضرورت دارد قبل از نیروهای اداری و زنان خانه‌دار، مقوله اقامه نماز کودکان، نوجوانان و دانشجویان در اولویت امر قرار گیرد.

وی ادامه داد: دوران نوجوانی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و هرکسی در این دوران هدف و ارمان‌هایی دارد ولی همه اینها از طریق رفاقت با نماز تامین می‌شود.

محی الدینی خطاب به دانش‌آموزان گفت: با خدا رفیق باشیم  و با کسانی رفاقت کنیم که اهل نماز باشد و با خدا رفاقت داشته باشند.

در پایان این اجلاس از طرح کاروان دانش اموزان به مسجد برای اولین بار در استان رونمایی شد و از مدیران و دانش آموزان موفق در بحث نماز تجلیل شد.

انتهای پیام