• پنجشنبه / ۱۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۸:۵۷
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 98091410443
  • خبرنگار : 50132

استاندار کردستان خبر داد:

ثبت نام ۱۱۱ نفر داوطلب در کردستان تا کنون

ثبت نام ۱۱۱ نفر داوطلب در کردستان تا کنون

ایسنا/کردستان استاندار کردستان، گفت: تاکنون ۱۱۱ نفر در سطح استان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده‌اند.

بهمن مرادنیا امروز(۱۴آذر) در بازدید از ستاد ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری سنندج، اظهار کرد: با توجه به شرایط و حساسیت های موجود مردم استان باید در اتنخابات حضور پرشور داشته باشند.
وی با بیان اینکه تا این لحظه ۱۱۱ نفر در سطح استان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند، افزود: هم اکنون در استان آمادگی کامل وجود دارد و هیات های بازرسی و اجرایی تشکیل شده است.
استاندار کردستان، با بیان اینکه دولت به عنوان مجری به دنبال انتخابات سالم، پرشور و قانونمند است، بیان کرد: از همه کسانی که دارای شرایط لازم هستند و خود را توانمند می دانند برای ثبت نام اقدام کنند.

استاندار کردستان، از مردم خواست در انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی حضور پرشور و حماسی داشتە باشند.

در ادامه ابراهیم زارعی، فرماندار سنندج، در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: ثبت نام از داوطلبان راس ساعت ۸ صبح یکشنبه ۱۰ آذر آغاز شده و تا روز شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.

وی از برگزاری هیات اجرایی در انتخابات خبر داد، و گفت: با تکمیل مدارک داوطلبان نیم ساعت زمان ثبت نام توسط همکاران دستگاه های ذیربط است.

انتهای پیام