• شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۰
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 98091611006
  • منبع : نمایندگی آذربایجان شرقی

تمدید مدت ارسال آثار به ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان شرقی

 تمدید مدت ارسال آثار به ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان شرقی

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به درخواست برخی از دانشگاه‌ها مدت ارسال آثار به ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی استان تا 30 آذرماه امسال تمدید شده است.

احد حاجی بلند، در جمع خبرنگاران گفت: به‌منظور ارتقای سطح تئاتر دانشجویی، جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی با همکاری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان اقدام به برگزاری ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی می‌کند.


وی اضافه کرد: آداب، رسوم و باورهای بومی و محلی، حقوق شهروندی، زندگی و فرهنگ دانشجویی، دانشجو و آسیب‌های اجتماعی، دانشجو و فضای مجازی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت از رونق تولید از محورهای آثار در این جشنواره است.


به گزارش ایسنا، حاجی بلند، گفت: این جشنواره در دو بخش مسابقه و جنبی برگزار می‌شود که بخش صحنه‌ای آن به‌صورت رقابتی و بخش جنبی به شکل غیر رقابتی برگزار خواهد شد.


رئیس ستاد برگزاری ششمین جشنواره تئاتر دانشجویی آذربایجان شرقی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در سه نسخه به دبیرخانه جشنواره واقع در دانشگاه تبریز، سازمان جهاددانشگاهی استان، معاونت فرهنگی ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۳۹۷۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام