• شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۵
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 98091611528
  • خبرنگار : 50024

در هفته گذشته صورت گرفت

۹ نفر در البرز دچار گازگرفتگی شدند

۹ نفر در البرز دچار گازگرفتگی شدند

ایسنا/البرز رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: نیروهای عملیاتی اورژانس البرز در هفته گذشته بیش از ۳۲۰۰ مأموریت را با موفقیت به انجام رساندند.

مهرداد بابایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا خاطرنشان کرد: در هفته گذشته و به بیانی از نهم تا پانزدهم آذر ماه‌، پرستاران واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز به ۱۰هزار و ۳۰۰ تماس تلفنی پاسخگو بودند. در همین مدت تکنسین‌های پرتلاش اورژانس برای انجام ۳۲۶۱ ماموریت اعزام شدند.

وی ادامه داد: در جریان انجام این تعداد ماموریت، ۳۴۲ مورد امدادرسانی به حوادث ترافیکی و ۲۹۱۹ ماموریت نیز به منظور درمان و انتقال بیماران و مصدومین حوادث غیر ترافیکی صورت گرفت.

این مسئول خاطرنشان کرد: تعداد بیماران اعزامی به مراکز درمانی توسط آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ البرز بالغ بر ۱۳۷۴ نفر بوده و ۱۳۶۹  نفر نیز از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.

وی ادامه داد: اورژانس هوایی البرز نیز طی انجام دو عملیات، دو مصدوم بدحال را از شهرستان اشتهارد به مراکز درمانی کرج انتقال داد.

بابایی در پایان گفت: در هفته گذشته ۹ نفر در استان البرز دچار مسمومیت با مونوکسیدکربن شدند که با اعزام آمبولانس به محل، ضمن دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی منتقل شده و یا از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.

انتهای پیام