• یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۳
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 98091711964
  • خبرنگار : 50181

از ناحیه کارگاهی "نان برنجی" کرمانشاه چه خبر؟

از ناحیه کارگاهی "نان برنجی" کرمانشاه چه خبر؟

ایسنا/کرمانشاه ناحیه کارگاهی نان برنجی یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی سال 1398 کرمانشاه است که مقرر شده تا پایان سال راه‌اندازی شود و واحدهای تولیدی و کارگاه‌هایی نان برنجی که برند هستند و سابقه فعالیت دارند بتوانند در این ناحیه مستقر شوند.

زمین 1.5 هکتاری که برای این ناحیه کارگاهی در نظر گرفته شده در شهرک صنعتی فرامان در جاده بیستون است تا در مسیر تردد مسافران باشد و بتوانند سوغاتی مورد نیاز خود را از این محل تهیه کنند.

حالا با گذشته حدود 9 ماه از آغاز سال بخشی از زیرساخت‌های این ناحیه تکمیل شده است.

به گزارش ایسنا، بیژن کردستانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه درباره آخرین وضعیت ناحیه کارگاهی نان برنجی، گفت : در صورت تخصیص اعتبار می‌توان در زمان کوتاهی زیرساخت‌های ناحیه کارگاهی نان برنجی را تکمیل کرد.

کردستانی با بیان اینکه هم اکنون حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد زیرساخت‌های این ناحیه تکمیل شده، افزود:  در صورت تامین اعتبار مابقی زیرساخت‌ها نیز بزودی تکمیل خواهد شد.

به گفته کردستانی برای سال جاری پنج میلیارد ریال برای این ناحیه کارگاهی مصوب شده که اگر تخصیص یابد می‌توان زیرساخت‌های برق و گاز ناحیه را تکمیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از تکمیل زیرساخت‌ها می‌توان زمین‌های این‌ناحیه را در اختیار متقاضیان قرار داد.

کردستانی با بیان اینکه این ناحیه قرار است در شهرک صنعتی فرامان احداث شود، یادآور شد: واحدهای تولیدی و کارگاهی صاحب نام نان برنجی قرار است در زمینه تولید و عرضه نان برنجی در این ناحیه فعالیت داشته باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تاکید کرد: به این جهت شهرک صنعتی فرامان برای این منظور تعیین شده که در مسیر تردد مسافران باشد.

وی اظهار کرد: ناحیه کارگاهی نان برنجی یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است که با جدیت پیگیر اجرای آن هستیم.

انتهای پیام