• یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۹
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 98091712191
  • خبرنگار : 50189

هواشناسی اعلام کرد:

احتمال آب‌گرفتگی معابر در جنوب استان کرمان

احتمال آب‌گرفتگی معابر در جنوب استان کرمان

ایسنا/کرمان رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان این مطلب که بیشتر بارش‌های امروز استان در جنوب و جنوب غرب خواهد بود، عنوان کرد: امروز در شهرستان منوجان ۱۷ میلیمتر، شهرستان کهنوج ۱۵ میلیمتر و شهرستان قلعه‌گنج ۸ میلیمتر تاکنون گزارش بارندگی داشتیم و آب گرفتگی معابر در این مناطق دور از انتظار نیست.

"حمیده حبیبی" در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت جوی استان کرمان گفت: ناپایداری جوی به صورت متناوب تاپایان هفته به شکل وزش باد شدید، بارش باران، بارش تگرگ و در ارتفاعات، مناطق کوهستانی وسردسیر استان به صورت بارش برف خواهد بود.

وی با بیان این مطلب که بیشتر بارش‌ها در جنوب و جنوب غرب استان است، عنوان کرد: امروز در شهرستان منوجان ۱۷ میلیمتر، شهرستان کهنوج ۱۵ میلیمتر و شهرستان قلعه‌گنج ۸ میلیمتر تاکنون گزارش بارندگی داشتیم و آب گرفتگی معابر در این مناطق دور از انتظار نیست.

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه امروز تغییر محسوسی در دما نخواهیم داشت، اظهار کرد: سهم شهر کرمان از بارندگی‌های امروز در سطح استان کرمان اندک پیش بینی می شود.

براساس این گزارش "مجید سعیدی" مدیرکل مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استانداری کرمان نیز با اشاره به بارندگی‌ها امروز در جنوب استان کرمان به ایسنا گفت: در جنوب استان کرمان بارندگی‌ها تقریبا شدیدی را خواهیم داشت اما تا این لحظه گزارشی مبنی بر وجود مشکل خاصی نداشتیم و اگر بارندگی ها به صورت متناوب باشد، احتمال سیلابی شدن رودخانه‌ها دور از انتظار نیست.

انتهای پیام