• دوشنبه / ۱۸ آذر ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۴
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 98091813613
  • خبرنگار : 71595

مورد عجیب قلعه‌نویی در نشست خبری

مورد عجیب قلعه‌نویی در نشست خبری

نشست خبری سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از دیدار با شهر خودرو دچار تنش شد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال سپاهان امروز (دوشنبه) در دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر برابر شهر خودرو به تساوی رسید. در این دیدار دو صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه سپاهان رخ داد که باعث اعتراض شدید اعضای تیم شهر خودرو شد و نشست خبری بعد از بازی هم تحت‌الشعاع این اتفاق قرار گرفت. زمانی که قلعه‌نویی قصد ورود به سالن نشست را داشت دو نفر از نزدیکان قلعه‌نویی بر خلاف قاعده و قانون می‌خواستند همراه او وارد سالن شوند اما از ورود آن‌ها جلوگیری شد و همین مساله موجب شد قلعه‌نویی سالن را ترک کند اما او دوباره برگشت تا در نشست شرکت کند.

ماجرا از این قرار بود که قلعه‌نویی به همراه مدیر رسانه‌ای سپاهان به جایگاه رفتند اما مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مشهد به یکی از همراهان قلعه‌نویی گفت "چون کارت نداری باید از سالن بیرون بروی" که او هم در پاسخ گفت "من همراهش هستم." مسئول حراست به هر دو همراه قلعه‌نویی گفت که از سالن بیرون بروند.

قلعه‌نویی در ادامه به مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گفت "چه کار دارید آن‌ها همراه من هستند." او هم پاسخ داد "چون کارت ندارد نمی‌تواند این‌جا باشد."

قلعه‌نویی بعد از این سالن را ترک کرد و دوباره برگشت اما برابر سوال‌های خبرنگاران تنها به گفتن اینکه حق با شماست بسنده کرد.

نکته جالب این‌جاست که وقتی از یکی از همراهان قلعه‌نویی پرسیده شد که سمتش چیست، گفت "بادیگارد قلعه‌نویی هستم!"

انتهای پیام