• چهارشنبه / ۲۰ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۲
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 98092014737
  • خبرنگار : 50059

مدیر کل میراث فرهنگی قزوین:

بررسی تخصصی و منصفانه از ویژگی‌های ایسنا در قزوین است

بررسی تخصصی و منصفانه از ویژگی‌های ایسنا در قزوین است

ایسنا/قزوین مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین گفت: طی بررسی‌هایی که نسبت به عملکرد ایسنا در قزوین داشتم متوجه شدم این رسانه همیشه در گزارش‌های خود جنبه انصاف را رعایت و موضوعات مختلف را به‌صورت تخصصی و موشکافانه مورد بررسی قرار می‌دهد.

علیرضا خزائلی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سالروز تأسیس خبرگزاری ایسنا در ۱۶ آذرماه اظهار کرد: این خبرگزاری در سطح استان قزوین بسیار فعال و پرکار است.

وی افزود: طی بررسی‌هایی که نسبت به عملکرد این خبرگزاری داشتم متوجه شدم این رسانه همیشه در گزارش‌های خود جنبه انصاف را رعایت و موضوعات مختلف را به‌صورت تخصصی و موشکافانه مورد بررسی قرار می‌دهد.

خزائلی تصریح کرد: انتساب خبرگزاری ایسنا به جهاد دانشگاهی به‌عنوان یکی از مراکز علمی پژوهشی مؤثر در کشور مایه مباهات است.

 این مسئول عنوان کرد: در طی مصاحبه‌هایی که در سال‌های فعالیت خود با خبرگزاری ایسنا داشتم، اعتماد کاملی نسبت به این رسانه در شخص بنده و مجموعه میراث فرهنگی استان به وجود آمده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد این حس اعتماد را باید به همکاران خبرنگار در خبرگزاری ایسنا تبریک گفت هر چند انتظار از این رسانه نیز همین است.

انتهای پیام