• پنجشنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۴
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 98092115616
  • خبرنگار : 50166

اسکان مسافران در راه مانده در پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر زنجان

اسکان مسافران در راه مانده در پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر زنجان
عکس تزئینی است

ایسنا/زنجان معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: مسافران در راه مانده بر اثر بارش برف و کولاک، در پایگاه امداد و نجات ماه‌نشان اسکان داده شدند.

غفور آقاجانلو در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با علت اسکان مسافران، افزود: شامگاه گذشته هفت نفر از مسافران که بر اثر برف و کولاک و شرایط جوی نامساعد در جاده امکان تردد برای آن‌ها وجود نداشت، اسکان داده شدند.

وی در ارتباط با محل اسکان و استقرار در راه ماندگان، خاطرنشان کرد: این تعداد در پایگاه امداد و نجات لولک شهرستان ماه‌نشان اسکان داده شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: همه پایگاه‌های امداد و نجات این استان برای اسکان اضطراری مسافران و رانندگان در شرایط نامساعد جوی تجهیز شده است.

آقاجانلو در ارتباط با تعداد پایگاه‌ها، اظهار کرد: ۱۶ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ثابت و موقت این استان ۲۴ ساعته برای مسافران و رانندگانی که در تردد هستند، خدمات ارائه می‌دهند.

وی در خصوص نحوه تماس با هلال‌احمر در مواقع ضروری، تاکید کرد: شماره تماس ۱۱۲ جمعیت هلال‌احمر این استان ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان است که در صورت نیاز با برقراری تماس خدمات‌رسانی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

انتهای پیام