• پنجشنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۹
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98092115776
  • خبرنگار : 50214

برگزاری مسابقات رومیزی برای اولین بار در المپیاد ورزشی محلات یزد

برگزاری مسابقات رومیزی برای اولین بار در المپیاد ورزشی محلات یزد

ایسنا/یزد رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری مسابقات رومیزی برای اولین بار در المپیاد ورزشی محلات یزد خبر داد.

«عباس ملازینلی» صبح امروز پنجشنبه 21 آذرماه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این که برای اولین بار در المپیاد ورزشی محلات یزد مسابقات رومیزی در حال برگزاری است، گفت: این مسابقات در بخش های انفرادی، تیمی و تیمی خانوادگی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مسابقات رومیزی در رشته‌های اتلو، دالون و پنتاگو در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با بیان این که مسابقه دالون در بخش آقایان عصر روز پنجشنبه ساعت 15 برگزار می شود، افزود: مسابقات اتلو بخش آقایان در روز جمعه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

ملازینلی به مهلت زمان ثبت‌نام در هر یک از رشته های ورزشی اشاره کرد و گفت: در رشته دالون که روز پنج شنبه برگزار می شود، علاقه مندان می توانند تا ظهر روز مسابقات ثبت نام کنند ولی در رشته اتلو که در روز جمعه خواهد بود، مهلت زمان ثبت نام تا پایان روز پنج شنبه است.

رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از دیگر برنامه‌های روز پنجشنبه رقابت‌های المپیاد ورزشی محلات را مسابقه کامپیوتری pes2020 بانوان، طناب کشی آقایان، فوتبال دستی بانوان، بسکتبال آقایان، دوچرخه سواری آقایان، والیبال آقایان و بانوان و همچنین فوتبال ساحلی نام برد.

انتهای پیام