• پنجشنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۴
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98092115785
  • خبرنگار : 50219

رییس ستاد حوزه انتخابیه مهریز:

خبرنگاران برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند

خبرنگاران برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند

ایسنا/یزد رییس ستاد حوزه انتخابیه مهریز در استان یزد به اشاره به نقش موثر رسانه‎ها در مشارکت حداکثری شهروندان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس، خواستار تلاش برای برگزاری هرچه پرشورتر این آزمون ملی شد.

 «محمد جواد برزگر» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز سه شنبه 20 آذرماه در جمع خبرنگاران از آنها خواست با تبیین هر چه بیشتر اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز تشریح دستاوردهای نظام و دولت برای مردم، در مشارکت حداکثری شهروندان در شعبه‌های اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس که یک آزمون ملی است، ایفای نقش کنند.

وی افزود: زمینه سازی برای جلب مشارکت مردم در انتخابات نه تنها وظیفه دینی بلکه یک وظیفه ملی و انقلابی است چرا که موجب شکست توطئه‌های دشمنان خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان مهریز ادامه داد: مردم ما با وجود تمامی توطئه‌ها و تهدیدها به خصوص تحریم‌های ظالمانه آمریکا، در دوم اسفندماه سال ۹۸ با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های اخذ رای، بار دیگر صلابت و بصیرت خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

این مسئول اظهار کرد: وجود جو آرام و دمیدن روح امید و اعتماد به مردم توسط رسانه‌های گروهی نقش مهمی در جلب مشارکت بالای مردم در انتخابات دارد و باعث خنثی شدن توطئه‌های استکبار جهانی می‌شود.

برزگر تصریح کرد: تمام مراحل برگزاری انتخابات طبق قانون و عمل به وظایف که توسط قانونگذار برای تمام عوامل اجرایی نظارتی و بازرسی تعریف شده، در حال انجام است و از تک تک آرای مردم حراست می‌شود.

انتهای پیام