• شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۷
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98092316539
  • خبرنگار : 50176

مدیرکل پست استان:

اجرای برنامه ستاپ در پست لرستان/ ۵۰ نامه‌رسان داریم

اجرای برنامه ستاپ در پست لرستان/ ۵۰ نامه‌رسان داریم

ایسنا/لرستان مدیرکل پست لرستان از اجرای برنامه ستاپ در پست استان خبر داد.

محمد ناظری در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه ۵۰ نامه‌رسان در استان داریم، اظهار کرد: در لرستان هر نامه‌رسان در روز به ۳۱۴۴ مکان مراجعه می‌کند.

وی در خصوص برنامه در دست اقدام شرکت ملی پست، بیان کرد: شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، برنامه‌ای تحت عنوان سکوی تجارت الکترونیک پست ایران"ستاپ" را در دست اقدام دارد.

مدیرکل پست لرستان گفت: براین اساس و با این برنامه تحول‌گرا تمام ظرفیت‌های پست را در اختیار بخش خصوصی قرار دهیم و شرکت‌های نوپا، دانش بنیان و استارت آن‌ها با استفاده از پلت فرم و زیرساخت‌های شرکت ملی پست، خدمات خود را در قالب فرآیندهای پستی ارائه دهند.

ناظری افزود: این برنامه ۱۱ محور دارد و به دنبال این است که خدمات پست را به مرحله‌ای برسانند که حداکثر خدمات را ارائه دهند.

وی بیان کرد: چنانچه بخش‌های دانش‌بنیان، اقتصادی و بخش خصوصی رغبت دارند که شرکت ملی پست در راستای رونق تولید کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و ایده‌ها می‌تواند یاری‌رسان آن‌ها باشد از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.

مدیرکل پست لرستان با بیان اینکه در هفت ماهه امسال رتبه پنجم کشوری را کسب کرده است و این درحالیست که شرایط سیل بر موضوع کمی و کیفی عملکرد ما تاثیر منفی گذاشت، یادآور شد: سال گذشته رتبه پست استان نهم در کشور بوده است.

ناظری بیان کرد: موضوع سیل مانع شد که به اهداف خودمان برسیم و در ماه‌های باقی‌مانده از سال این مهم جبران خواهدشد و به دنبال بهبود رتبه استان هستیم.

انتهای پیام