• شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۱
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 98092317035
  • خبرنگار : 50300

برگزاری دومین جشنواره رویش در دانشگاه شهید چمران اهواز

برگزاری دومین جشنواره رویش در دانشگاه شهید چمران اهواز

ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش از ۲۴ آذر آغاز و تا ۲۶ آذر در سرسرای دانشکده علوم برگزار می‌شود.

عبدالرحیم هوشمند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش از فردا (۲۴ آذر) آغاز و تا ۲۶ آذرماه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد. در این جشنواره فعالیت‌های یک سال اخیر کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه در معرض نمایش قرار می‌گیرند.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارائه فعالیت‌های یک سال اخیر دانشجویان، انتخاب برگزیدگان و اعلام اسامی به جشنواره ملی رویش است که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: آیین گشایش جشنواره با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آغاز خواهد شد. همچنین کانون‌های دانشگاه فعالیت‌های خود را در ۱۷ غرفه ارائه می‌دهند. اختصاص یک غرفه به دانشجویان بصره عراق نیز از برنامه‌های این جشنواره است. همچنین برگزاری نمایشگاه حیات وحش و نشست با ایثارگران دانشگاهی، در اولین روز جشنواره برگزار می‌شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: از برنامه‌های روز دوشنبه (۲۵ آذر) می‌توان به اکران فیلم‌های کوتاه دانشجویی، پخش و نقد فیلم سینمایی، برگزاری کارگاه و برگزاری همایش ویژه دانشجویان ناشنوا اشاره کرد. همچنین در آخرین روز این جشنواره برنامه‌ای در ارتباط با مضرات دخانیات، نمایشنامه خوانی و ... برگزار می‌شود.

انتهای پیام