• شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۴
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 98102821398
  • منبع : سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی معرفی شد

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی معرفی شد

ایسنا/آذربایجان شرقی طی مراسمی با حضور مسئولان، رحیم مهردادی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی معرفی شد.

رحیم مهردادی در این مراسم با اشاره به اهمیت منابع طبیعی با اشاره به اهمیت منابع طبیعی در توسعه پایدار کشور، اظهار کرد: در راستای مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اهتمام خواهم کرد.

وی افزود: در راستای احیا و حفظ مراتع و جنگل‌ها، جلوگیری از تخریب و تصرف غیر قانونی و غیر اصولی آن‌ها و اجرای طرح‌های آبخیزداری برنامه‌ریزی کرده و با کمک پرسنل تلاشگر اداره منابع طبیعی، جوامع محلی و بهره برداران عرصه‌های منابع طبیعی اقدام خواهم کرد. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نیز که از شهریور ماه سال‌جاری سرپرستی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را بر عهده داشت، در این مراسم، گفت: منابع طبیعی ثروت بی‌بدیلی است که باید برای تمامی نسل‌ها حفظ و حراست شود.

اکبر فتحی افزود: باید با کار اصولی و با دید کارشناسی و انسانی از تخریب و نابودی مراتع و برهم خوردن تعادل دام و مرتع در مراتع و تخریب عرصه‌های جنگلی و خاک جلوگیری کرده و برای احیا و اجرای طرح‌های آبخیزداری تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: جلب مشارکت و اعتماد مردم و جوامع محلی و شنیدن حرف آن‌ها، بهترین و موثرترین راه حفظ و احیا مراتع، جنگل‌ها و بهره‌برداری اصولی و پایدار از آن‌ها است.

وی با اشاره به توانمندی‌های سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی و تجربه و سابقه ارزشمند ایشان در جهاد کشاورزی استان، امور اراضی، تعاون روستایی و منابع طبیعی و آبخیزداری در رشته‌های مدیریتی از وی خواست تا تلاش مضاعفی را در راستای انجام ماموریتهای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری بکار گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، رحیم  مهردادی در سوابق مدیریتی خود معاونت فنی، معاون حفاظت و امور اراضی، معاونت برنامه‌ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و نیز مدیریت امور اراضی را برعهده داشته است.

انتهای پیام