• شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۷
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98102821487
  • خبرنگار : 50223

از ابتدای سالجاری تاکنون؛

۲۱۱ زندانی جرایم غیرعمد در کهگیلویه ‌و بویراحمد آزاد شدند

۲۱۱ زندانی جرایم غیرعمد در کهگیلویه ‌و بویراحمد آزاد شدند

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از آزادی ۲۱۱ زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد و گفت: امیدوارم این تعداد تا پایان سال افزایش یابد.

"اسماعیل جمیاری"، از آزادی ۲۱۱ زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: امیدوارم این تعداد تا پایان سال افزایش یابد.

وی اظهار کرد: در مراسمی با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت و مدیرکل حمایتی سازمان زندان‌های کشور و دادستان مرکز استان ۲۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان‌های استان آزاد شدند.

مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در ادامه سلسله جشن‌ها و آئین‌های آزادسازی زندانیان در استان و همزمان با حضور ابوالفضل حجتی‌پور، معاون سلامت، اصلاح و تربیت و حمیدرضا علی اکبری مدیرکل اقدامات حمایتی سازمان زندان‌های کشور و ملک حسینی دادستان مرکز استان تعداد ۲۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان‌های استان شامل ۱۶ نفر مرد و ۴ نفر زن، از زندان آزاد شدند.

جمیاری با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۱۱ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد از زندان آزاد شده‌اند، تصریح کرد: میزان بدهی این افراد بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان بوده که با تلاش، پیگیری و مداخله همکاران ما در ستاد دیه استان و مددکاران و نیز همراهی و همکاری شکات و طلبکاران بیش از ۹۶ میلیارد ریال از این مبلغ تخفیف و رضایت اخذ و مابقی نیز با استفاده از منابع ستاد دیه تأمین و زمینه آزادی این تعداد فراهم شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد، وی با قدردانی از همه کسانی که مجموعه زندان‌های استان و ستاد دیه و نیز انجمن حمایت از زندانیان را برای گره گشایی و کمک به این قشر آسیب پذیر یاری می‌رسانند، اظهار امیدواری کرد تا در آینده نزدیک و با مشارکت اداره کل اوقاف و امورخیریه استان شاهد آزادی تعدادی دیگر از زندانیان بدهکار و آبرومند باشیم.

انتهای پیام