• چهارشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۶
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 98110201231
  • خبرنگار : 50333

اسکندری: رتبه دوم جهان را در اختیار داریم

اسکندری: رتبه دوم جهان را در اختیار داریم

ایسنا/خراسان رضوی رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: خراسان رضوی ظرفیت بالایی در بولینگ و بیلیارد دارد و فقط کافیست همه با هم یکسو شوند و به یکدیگر کمک کنند.

هاشم اسکندری در مجمع انتخاب رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان اظهارکرد: از همه کسانی که در این مجمع حضور داشتند، تشکر می‌کنم. فردی که در این مجمع، مورد قبول اعضا واقع شده است، قطعا مورد قبول ما نیز هست.

وی افزود: خراسان رضوی ظرفیت بالایی در بولینگ و بیلیارد دارد و فقط کافیست همه با هم یکسو شوند و به یکدیگر کمک کنند.

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس با بیان اینکه وضعیت خوبی در این رشته داریم، افزود: ما در رنکینگ جهانی در بخش آقایان در جایگاه دوم ایستاده ایم و در بخش بانوان در رتبه نهم قرار داریم.

اسکندری ادامه داد: فدراسیون ایران دوبار توانسته به عنوان فدراسیون اول آسیا انتخاب شود.

وی عنوان کرد: قطعا با همکاری یکدیگر می‌توانیم بزودی اعضای خوبی از خراسان رضوی در تیم ملی داشته باشیم، همچنین باید از وجود همه افراد و متخصصین استفاده بهینه را ببریم.

رئیس فدراسیون بولینگ بیلیارد و بولس تصریح کرد: برنامه های بسیار خوبی را در فدارسیون پیش بینی کرده ایم. مسابقات جهانی بانوان را تا حدود یک ماه دیگر در قطر داریم و توانستیم سهیمه خوبی را برای این مسابقات بدست آوریم.

اسکندی خاطر نشان کرد: بازی میکس یکی از بازیهایی است که از امتیاز بالایی برخوردار هست و ما نمی‌توانیم از این امتیاز در مسابقات آسیایی و جهانی بهره ببریم اما امیدوارم با طرحی که داریم بتوانیم از این امتیاز استفاده کنیم.

انتهای پیام