• دوشنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۴
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 98110705325
  • خبرنگار : 50152

انتقاد رئیس شورای شهر از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانکاران با کارگران

انتقاد رئیس شورای شهر از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانکاران با کارگران

ایسنا/قم رئیس شورای شهر قم از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانکاران با کارگران خود انتقاد کرد.

عبدالله جلالی روز دوشنبه در یک‌صد و سی‌امین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم با انتقاد از برخی پیمانکاران شهرداری گفت: پیمانکاران شهرداری قم نسبت به پرداخت حقوق و تعهد به بیمه تکمیلی کارگران شرکتی شهرداری عمل نمی‌کنند.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در این بین دیده می شود که آن است که برخی سعی می‌کنند با پایمال کردن حقوق ابتدایی این نیروها به منافع خود برسند.

رئیس شورای شهر در بیان جزئیات بیشتر، یادآورشد: رفتارهای ظالمانه پیمانکاران شهرداری با کارگران این نهاد به‌ویژه در بخش پارکینگ زائر و نیروهای فضای سبز شهری بیشتر است.

جلالی در ادامه بیان کرد: از بین رفتن حقوق ابتدایی این افراد ظلم و اجحاف بزرگی در حق کارگرانی است که در شرایط اقتصادی امروز از کوچک‌ترین امکانات محروم می‌باشند.

رییس شورای اسلامی شهر قم با ابراز نگرانی از شرایط کارگران و نحوه عمل به تعهدات از سوی پیمانکاران یادآورشد: برخی از مسایل را نمی‌توان به راحتی بیان کرد ولی در این رابطه جزییات بیشتری را به شهردار قم خواهم گفت و امید دارم شهرداری ورود جدی به این موضوع داشته باشد.

جلالی در پایان اظهارکرد: هزینه‌های سازمان آتش‌نشانی در بخش تجهیز و نوسازی بسیار افزایش‌ یافته و از دولت انتظار داریم در تامین هزینه‌های این سازمان اهتمام بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام