• یکشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۱
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 98112719398
  • خبرنگار : 50167

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان:

یک میلیون و ۶۰ هزار نفر زنجانی پرونده الکترونیکی دارند

یک میلیون و ۶۰ هزار نفر زنجانی پرونده الکترونیکی دارند

ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: پرونده الکترونیکی سلامت برای صد درصد از مردم استان زنجان صادر شده است.

پرویز قزلباش در گفت‌و گو با ایسنا، در رابطه با وضعیت پرونده الکترونیکی سلامت در استان زنجان، اظهار کرد: پرونده الکترونیکی سلامت برای یک میلیون و ۶۰ هزار نفر از شهروندان زنجانی تشکیل شده و این پرونده برای صددرصد مردم استان صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان زنجان جزو دانشگاه‌های برتر کشور در اجرای طرح سیب است، افزود: تاکنون استقبال خوبی از سامانه سیب شده است؛ به طوری‌که استان زنجان جایگاه خوبی در اجرای این سامانه در سطح کشور دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه با اجرای طرح پرونده الکترونیکی سلامت در استان ارئه خدمات درمانی و بهداشتی به مردم سریع‌تر انجام می‌شود، تصریح کرد: هدف از تشکیل پرونده الکترونیک سلامت مراقبت‌های بهداشتی برای همه گروه‌های سنی است.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه تاکنون روستاییان در اجرای طرح سامانه سیب ثبت‌نام خوبی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: پرونده الکترونیک سلامت (سامانه سیب) در همه نقاط کشور راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام