• یکشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۶
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 98112719914
  • خبرنگار : 50159

با اکثریت آرای اعضای مجمع انتخابات؛

مهدی رضاقلی‌زاده سکان‌دار هاکی زنجان شد

مهدی رضاقلی‌زاده سکان‌دار هاکی زنجان شد

ایسنا/زنجان سکان هیأت هاکی استان زنجان با اکثریت اعضای مجمع انتخابات به مهدی رضاقلی‌زاده رسید.

مجمع انتخابات هیأت هاکی استان پیش از ظهر امروز (۲۷ بهمن) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که بعد از رأی‌گیری، مهدی رضاقلی‌زاده به عنوان تنها کاندیدای این مجمع توانست با اخذ ۱۲ رأی برای چهار سال آینده سکان هیأت هاکی استان را در دست گرفت.

در این مجمع که همانند مجمع گذشته بدون حضور نماینده‌ای از فدراسیون هاکی برگزار شد، مهدی رضاقلی‌زاده که از ۲۱ آبان‌ماه امسال سرپرستی این هیأت را به واسطه استعفای محمدتقی عمادی‌فر عهده‌دار شده بود، برگزاری دوره‌های استعدادیابی را یکی از اولویت‌های این هیئت برشمرد و گفت: اولین مرحله استعدادیابی در دی‌ماه برگزار شد و مرحله دوم نیز قرار است فروردین‌ماه سال آینده برگزار شود.

وی، نیاز امروز هاکی زنجان را برخورداری از چمن مصنوعی عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه هاکی روی چمن یکی از رشته‌های المپیکی به‌شمار می‌رود، لذا امیدواریم به سمتی حرکت کنیم که هاکی زنجان بتواند در این زمینه تمرینات خود را زیر نظر مربیان مجرب ادامه داده و شهرستان‌ها نیز بتوانند از زیرساختی چون چمن مصنوعی برخوردار و هاکی استان توأمان توسعه یابد.

رئیس هیأت هاکی استان زنجان از میزبانی تیم‌ملی ب هاکی ایران در ابهر خبر داد و خاطرنشان کرد: آماده‌سازی تیم هاکی زنجان برای اعزام به رقابت‌های لیگ دسته یک، میزبانی رقابت‌های لیگ برتر هاکی در دهه سوم اسفندماه امسال و نیز ایجاد مقدمات راه‌اندازی هاکی چمنی در استان، از جمله مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های هیأت هاکی استان به‌شمار می‌رود.

گفتنی است، ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۹۶ مجمع انتخابات هیأت هاکی استان زنجان برگزار شد که محمدتقی عمادی‌فر با کسب ۱۰ رأی ریاست این هیأت را در دست گرفت و عبدالله کرم‌زاده که فقط یک رأی از اعضای مجمع به دست آورده بود، از رسیدن به این مهم بازماند. این در حالی است که ۶ آبان‌ماه ۹۱ اعظم فضلی ریاست این هیأت را برای چهار سال عهده‌دار شد و اسماعیل بابایی نیز تا زمان برگزاری مجمع بعدی، به عنوان سرپرست در این سمت فعالیت می‌کرد.

انتهای پیام