• یکشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۴
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 98112719967
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

استاندار اصفهان:

زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، زمینه حضور حداکثری مردم و ایجادفضای امید و نشاط در این امر مهم فراهم شود.

رضایی در گردهمایی فرمانداران استان ضمن تاکید بر رعایت اصل بی طرفی در روند برگزاری انتخابات اظهار کرد: فرمانداران موظفند با رعایت اصل بی طرفی و حفظ سلامت و امنیت انتخابات از ایجاد هرگونه شا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ئبه خودداری کنند.

وی تصریح کرد: همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات باید با رعایت قانون و اجرای درست قوانین بستر لازم را برای مشارکت حداکثری رای دهندگان در پای صندوق های اخذ رای فراهم کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، استاندار اصفهان افزود: فرمانداران باید در به کارگیری ظرفیت های مختلف دستگاه های دولتی، ائمه جمعه، نخبگان و دانشجویان، رسانه ها و مولفه های تاثیرگذار به منظور امید آفرینی و مشارکت تلاش کنند.

رضایی گفت: رای مردم حق الناس است و این امر باید در تمام مراحل انتخابات مورد توجه قرار گیرد و با حفظ سلامت و امنیت برگزاری مناسب انتخابات اجازه ندهیم خدشه ای در رای و خواسته مردم ایجاد شود.

وی با تاکید بر تعامل میان هیات های اجرایی و نظارت گفت: همه باید با وحدت و همکاری هرچه بیشتر زمینه حضور حداکثری و برگزاری یک انتخابات ‍‍پرشکوه را فراهم کنند.

انتهای پیام