• دوشنبه / ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۵:۴۳
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98112820843
  • منبع : منطقه جنوب شرق تهران

فرماندار پیشوا:

آنچه به نظام و انقلاب قوت می‌دهد برگزاری باشکوه انتخابات است

آنچه به نظام و انقلاب قوت می‌دهد برگزاری باشکوه انتخابات است

ایسنا/تهران فرماندار شهرستان پیشوا گفت: انجام هرگونه اقدام در شعبه باید به دستور نماینده فرماندار باشد و نباید اجازه دهد در شعبه اخذ رای کسی از قانون تخطی کند.

حسین عباسی ‌ظهر دوشنبه 28  بهمن در جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار که در سالن فرمانداری برگزار شد‌، بیان کرد: در بحث انتخابات اصل حضور و مشارکت حداکثری یکی از اهداف بزرگی‌ است که در شهرستان دنبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: آنچه به نظام و انقلاب قوت می‌دهد برگزاری باشکوه انتخابات است، اقتدار حاکمیت جمهوری اسلامی در حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای تبلور می‌یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا یادآور شد: دو نماینده فرماندار برای هر شعبه در نظر گرفته شده و تمام اختیارات قانونی فرماندار به این افراد تفویض می‌شود.

عباسی افزود: نمایندگان فرماندار نماینده دولت و وزارت کشور در هر شعبه محسوب شده و تمام امورات اجرایی و مدیریت شعبه را برعهده دارند.

فرماندار شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: نمایندگان فرماندار صرفا به تجربیات خود اتکا نکرده و قوانین را مطالعه و مرور کنند.

وی اظهار کرد: باتوجه به الکترونیک بودن بخشی از فرآیند رای گیری، کاربران شعب نقش حساسی در انجام این مهم دارند.

عباسی گفت: وظیفه نمایندگان فرماندار نظارت و مدیریت است و در تمامی فرآیند انتخابات از ابتدا تا پایان رای‌گیری و ثبت نهایی صورتجلسه مسئولیت دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا افزود: انجام هرگونه اقدام در شعبه باید به دستور نماینده فرماندار باشد و نباید اجازه دهد در شعبه اخذ رای کسی از قانون تخطی کند.

عباسی در پایان سخنان خود خاطر‌نشان کرد: نمایندگان هم در مورد آرای مردم و هم تجهیزاتی که در شعبه وجود دارد، دقت و مراقبت داشته باشند.

انتهای پیام