• دوشنبه / ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۳:۰۳
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98112821072
  • خبرنگار : 50176

استاندار لرستان:

در روز اخذ رأی، عملکرد شهرستان‌ها در قالب یک رقابت مثبت رصد خواهد شد

در روز اخذ رأی، عملکرد شهرستان‌ها در قالب یک رقابت مثبت رصد خواهد شد

ایسنا/لرستان استاندار لرستان اقدامات انجام گرفته در راستای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را مثبت ارزیابی کرد.

سید موسی خادمی امروز در کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات لرستان در جمع کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان، اظهار کرد: تاکنون اقدامات خوبی در راستای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام شده است که بخشی از آن مربوط به حوزه فناوری اطلاعات است.

وی عنوان کرد: آینده انتخابات باید به سمت تمام الکترونیکی شدن پیش رود و دکتر روحانی رئیس‌جمهور محترم نیز بر این موضوع تأکید کرده است.

استاندار لرستان بیان کرد: بخشی از اقدامات در قالب برگزاری جلسات، انجام مکاتبات، تأمین نیروی فنی مورد نیاز، برگزاری دوره‌های آموزشی، تهیه تجهیزات، برگزاری مانور سراسری در استان و مشخص نمودن وظایف افراد حاضر در شعب انجام شده است.

خادمی با اشاره به اینکه لرستان ۹۰/۳۷ درصد پوشش شعب را داراست، تصریح کرد: عملکرد مسئولین فناوری اطلاعات استان بسیار خوب بوده است و انتظار می‌رود انتخابات پیش رو با بهترین کیفیت ممکن برگزار شود.

وی با اعلام اینکه تاکنون نکته منفی در انتخابات نداشته‌ایم، اضافه کرد: در روز اخذ رأی، عملکرد شهرستان‌ها در قالب یک رقابت مثبت برای برگزاری انتخابات رصد خواهد شد که نقش کارشناسان فناوری اطلاعات در این زمینه بسیار مهم خواهد بود.

دکتر خادمی عنوان کرد: اتفاقات درون شعب اخذ رأی با کنترل‌پذیری مسئولین انفورماتیک انجام شود و آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه حادثه پیش‌بینی‌نشده وجود داشته باشد.

وی افزود: واقف بودن نیروهای فنی بر امور، در فرآیند انتخابات بسیار اثرگذار خواهد بود.

انتهای پیام