• سه‌شنبه / ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۸
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 98112921343
  • خبرنگار : 71415

مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ با انتشار عکسی اشتباه گاف داد

مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ با انتشار عکسی اشتباه گاف داد

مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ که ظاهرا قصد داشته در توئیتر عکسی از هواپیمای ریاست جمهوری حامل دونالد ترامپ در حین برخاستن از نزدیکی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی مشهور "دیتونا 500" واقع در ایالت فلوریدا منتشر کند، گاف داده و به اشتباه عکسی متعلق به سال 2004 از هواپیمایی که حامل جورج دبلیو. بوش بوده را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی میل، براد پارسکیل، مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اقدام به حذف این عکس اشتباه که ابتدا مدعی بود مربوط به پرواز هواپیمای ریاست جمهوری حامل ترامپ از روی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی ناسکار "دیتونا 500 " است کرد.

پارسکیل این عکس اشتباه را ابتدا روز یکشنبه بعد از آنکه ترامپ به محل برگزاری این مسابقه مشهور در ایالت فلوریدا وارد شد در توئیتر منتشر کرد اما بعدا مردم به او گوشزد کردند که عکس وی در واقع مربوط به سال 2004 و هواپیمای ریاست جمهوری حامل جورج دبلیو. بوش است.

ترامپ با رفتن به محل این مسابقه بعد از جورج دبلیو بوش تبدیل به دومین رئیس جمهور تاریخ آمریکا شد که در محل برگزاری این مسابقه اتوموبیلرانی مشهور حضور می‌یابد و با هواپیمایش نیز در اقدامی چشمگیر از روی محل برگزاری این مسابقه پرواز کرد.

عکسی که ابتدا پارسکیل منتشر کرد هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری آمریکا را در حالی که در پشت استادیوم محل برگزاری مسابقه در حال برخاستن بود منتشر کرد اما بعدا متوجه شد که این عکس متعلق به سال 2004 و مربوط به بازدید جورج دبلیو بوش از محل این مسابقات بوده است.

این توئیت اشتباه پارسکیل تا چند ساعت در دسترس بود و بعدا او آن را پاک کرده و با عکسی واقعی از هواپیمای حامل دونالد ترامپ حین پرواز از نزدیکی محل برگزاری مسابقات جایگزین کرد.

انتهای پیام