• سه‌شنبه / ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۹
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 98112921855
  • منبع : نمایندگی سمنان

پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی محور ایوانکی – گرمسار

پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی محور ایوانکی – گرمسار

ایسنا/سمنان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی تعریض باند جنوبی محور ایوانکی – گرمسار خبر داد .

احسان منصور کیایی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان اظهار کرد: یکی از موثرترین مواردی که می تواند به عنوان راهکار مناسب برای کاهش تلفات جاده‌ای و افزایش ایمنی مورد استفاده قرار گیرد شناخت دقیق پارامترهای موثر و میزان اثربخشی آن ها در تصادفات است .

وی با اشاره به اهمیت محور بزرگراهی تهران – مشهد افزود: محور ایوانکی – گرمسار یکی از محورهای مهم استان بوده که در بیشتر مقاطع زمانی ترافیک قابل ملاحظه ای را داراست.

منصورکیایی ادامه داد: به‌منظور افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات در این محور عملیات تعریض باند جنوبی محور ایوانکی – گرمسار بطول هشت و نیم کیلومتر شامل پخش و تراکم مصالح اساس به ضخامت 15 سانتی متر آغاز شده و تاکنون بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: این عملیات شامل انجام عملیات خاکی، تعریض 11 دهانه پل و پخش آسفالت بوده که با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال درحال انجام است .

وی خاطرنشان کرد: مجموعه عوامل راهداری با همفکری و  همدلی،  سعی در انجام خدمات مطلوب تر راهداری در جهت ارتقاء امنیت عبور و مرور در سطح جاده های مواصلاتی داشته وامید واریم با انجام این اقدامات شاهد کاهش تصادفات و تلفات ناشی از حوادث رانندگی در استان باشیم .

انتهای پیام