• چهارشنبه / ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۴
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 98113022483
  • خبرنگار : 50046

استاندار خبر داد:

انجام پیگیری برای اجرای تورنمنت های بین المللی ورزش بانوان در خراسان شمالی

انجام پیگیری برای اجرای تورنمنت های بین المللی ورزش بانوان در خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: تلاش های لازم در حال انجام است تا تورنمنت های بین المللی در حوزه ورزش بانوان در این استان انجام شود.

محمد علی شجاعی در نشست صمیمی که با بانوان خبرنگار در ۳۰ بهمن ماه در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه به دنبال آن هستیم تا جایگاه بانوان را در استان ارتقاء دهیم، اظهار کرد: در همین راستا به دنبال برگزاری مسابقات ورزشی بین المللی در حوزه بانوان در این استان هستیم.

وی ادامه داد: باید یک جهش در حوزه ورزش بانوان این استان انجام و به طور حتم مسابقات مذکور در استان انجام خواهد شد.

شجاعی با بیان اینکه در این استان بسیاری از زیرساخت ها ضعیف است، افزود: یکی از مهمترین علل آن این است که مردم این استان به نداشته های موجود عادت کرده اند و متوجه آن نیستند که این معضل خوب نیست.

 وی در ادامه در ارتباط با انتخابات نیز بیان کرد: هرچقدر مردم آگاه تر و باسوادتر شوند سبب می شود تا کاندیداها وعده های خود را با دقت بیشتری اعلام کنند.

نماینده عالی دولت در استان تاکیدکرد: مردم مهمترین عاملی هستند که سبب می شوند تا کاندیداها چه وعده هایی را به آن ها در عرصه رقابت انتخاباتی بدهند.

وی در ارتباط با گلایه بانوان خبرنگار نسبت به اینکه بعد از سال ها فعالیت در عرصه خبر هنوز بیمه نشده و سطح حقوق آن ها بسیار پایین است، گفت: جلسه ای در این ارتباط برگزار و خبرنگاران راهکارهایی که سبب حل این مشکل می شود را ارائه دهند.

شجاعی تصریح کرد: این مشکل به طور حتم حل خواهد شد.

وی در اتباط با سرنوشت طرح توسعه مجتمع پتروشیمی خراسان نیز گفت: پیگیری های فراوانی برای اجرای این پروژه تاکنون انجام شده است و شستا یکی از سرمایه گذاران اصلی اجرای این پروژه است اما نگاهی به اجرای آن ندارد.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه یکی از معضلات اساسی این گونه از پروژه ها موضوع سرمایه گذاری است، افزود: در حال حاضر دولت پروژه های اولویت دار را با توجه به اوضاع کشور انجام می دهد و از سوی دیگر به دنبال آن است توسعه پتروشیمی ها با توجه به اینکه صادرات آن در دنیا محدود شده است،کمتر شود.

وی خاطرنشان کرد: بعد از انجام پیگیری های فراوان و اینکه به این نتیجه رسیدم که کسی نمی خواهد صاحب اجرای آن شود، پیگیری آن رها شد.

شجاعی تاکیدکرد: اما برای اینکه اشتغال در استان ایجاد شود یکی از کارهایی که در دستور کار خود قرار داده ایم، احیاء تعاونی های غیرفعال بوده است.

انتهای پیام