• پنجشنبه / ۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۰
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 98120100286
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

سلطان حسینی:

از فرانک امانی عذرخواهی می‌کنم

 از فرانک امانی عذرخواهی می‌کنم

ایسنا/اصفهان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: امیدوارم حسین یارمحمدیان به اصفهان بیاید که تا بیشتر به مسائل هیئت بپردازد.

محمد سلطان حسینی امروز (پنج شنبه- اول اسفند) پس از انتصاب حسین یار محمدیان به عنوان رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان، اظهار کرد: اعضای مجمع تیم هستند و امیدوارم سال های آینده تغییر نکند. روسای هیئت ها باید ۲۴ نفر باشند که ۷ یا ۸ نفر بیشتر نداشتیم. یکی از دغدغه های رییس جدید این بود که باشگاه های ما به جای این که به ورزش سالم بپردازند به فروش مکمل می‌پرداختند که امیدوارم این موضوع پیگیری شود.

وی ادامه داد: امیدوارم از حضور دیگر کاندیداها و توانمندی های افراد بهره مند شویم. هر کمکی که بتوانیم، انجام می‌دهیم تا هیئت به جایگاه اصلی خود برسد و امیدوارم همگی دست به دست هم بدهند و در کنار یکدیگر باشید.

به گزارش ایسنا، سلطان حسینی افزود: از فرانک امانی عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم حسین یارمحمدیان به اصفهان بیاید تا بیشتر به مسائل هیئت بپردازد.

کسی از هیئت حذف نمی شود

حسین یارمحمدیان پس از انتصاب به عنوان رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان اصفهان، اظهار کرد: اگر موفقیتی در ۴ سال بوده به دلیل حمایت های فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان و تلاش دوستان بوده است. از همه کاندیداها دعوت می‌کنم که در هیئت در جایگاه‌هایی که بخواهند از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: رای داشتن سید علی قریشی و محمد حسامی نشان می دهد دوستان به این دو نفر اعتماد داشته اند و آماده هستم که از ظرفیت هر دو بزرگوار در هیئت استفاده کنم.

یارمحمدیان افزود: ممکن است یک نفر به من رای داده باشد و دیگری رای نداده باشد. من اهل حذف شخصی از هیئت نیستم و از کسانی که رای نداده اند، خواهش می‌کنم که با حضورشان در هیئت کمک کنند.

با نظر اعضای مجمع، رای من در انتخابات تاثیر گذاشت

نماینده ورزشکاران زن در مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان گفت: ناراحتی از این بود که یا استعلام ها زودتر انجام می‌شد و یا اگر انجام داده بودند باید زودتر اعلام می‌کردند.

فرانک امانی نیز اظهار کرد: همه چیز در برگزاری مجمع مدیریت شده بود و با حساب و کتاب برگزار شد و تنها اشکالی که پیش آمد این بود که اعلام کردند من برای خوزستان بازی کرده‌ام و اجازه رای دادن، ندارم.

وی ادامه داد: چند هفته‌ای است که اعضای مجمع را انتخاب کرده‌اند، اما در مرحله اول اجازه حضور در رای گیری را به من ندادند و پس از اظهار نظر اعضای مجمع تصمیم گرفته شد که رای من نیز باید تاثیرگذار باشد.

مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام اصفهان صبح امروز از ساعت ۱۱ در سالن اجتماعات سرای ورزشکاران با حضور ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، محمد سلطان حسینی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و معاونین وی برگزار شد.

انتهای پیام