• جمعه / ۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۸
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98120200971
  • خبرنگار : 50310

/روز انتخاب/ معاون استاندار لرستان:

منتخبان به برنامه‌های خود پایبند باشند

منتخبان به برنامه‌های خود پایبند باشند

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان گفت: منتخبان انتخابات به قول‌هایی که در زمان تبلیغات دادند باشند چراکه اگر همان برنامه‌ها را پیگیری کنند موفق خواهند بود.

قاسم ولیزاده در گفت‌وگو با ایسنا باتوجه به فرآیند انتخابات در روزهای گذشته و شور و حالی که در مردم برای مشارکت در انتخابات دیده شد، انتظار و پیش بینی این است که مردم با مشارکت چشمگیری در انتخابات شرکت کنند.

وی با اشاره به این‌که انتظار ما این است که مردم با آگاهی بیشتر رأی بدهند، عنوان کرد:  فرصت‌های کافی در اختیار کاندیداهای مجلس بوده و آن‌ها برنامه‌های خود را معرفی کردند به مردم توصیه می‌کنیم کاندیدایی را انتخاب کنند که توان تحلیل مشکلات در شرایط امروزی و مشارکت در تصمیم‌گیری‌های سخت را داشته باشد، منافع ملی را بر منافع شخصی ترجیح داده و در بزنگاه‌ها حضور قوی داشته باشد.

 ولیزاده ادامه داد: مردم افرادی که پاکدست بوده و در بین جامعه خوشنام هستند را انتخاب کنند، اگر مردم در انتخاب خود این آیتم‌ها را مدنظر داشته باشند شاهد تشکیل مجلسی توانمند خواهیم بود.

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: به منتخبین مردم توصیه می‌کنیم اگر براساس توان جامعه، خودشان و کشور قولی دادند و برنامه‌ای اعلام کردند به همه آن‌ها پایبند باشد.

وی با اشاره به این‌که همه برنامه‌ها روی کاغذ ایده‌آل بوده و از فیلترهای مختلف عبور کرده‌اند، بیان کرد: منتخبان انتخابات پایبند قولی باشند که در ایام تبلیغات به مردم دادند چراکه اگر همان برنامه‌ها را پیگیری کنند موفق خواهند بود.

انتهای پیام