• جمعه / ۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۸:۲۰
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 98120201329
  • منبع : روابط عمومی برنامه

اعلام برنامه "جشنواره جشنواره‌ها" و "ویژه چهل سال تهران" جشنواره فیلم تصویر

اعلام برنامه "جشنواره جشنواره‌ها" و "ویژه چهل سال تهران" جشنواره فیلم تصویر

برنامه‌ی نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در بخش جشنواره جشنواره‌ها و ویژه چهل سال تهران اعلام شد.   

به گزارش ایسنا، در این برنامه که در تالار ناصری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و تا 23 اسفند ماه ادامه دارد، برنامه نمایش فیلم‌ها به شرح ذیل اعلام شدند:

شنبه سوم اسفندماه1398

سئانس اول/ ساعت 16 ( مسابقه ویژه چهل سال تهران)

اینجا تهران است/ کارگردان: سعید حدادی/ 25 دقیقه 

قصه بولوار/ کارگردان: داود اشرفی/ 40 دقیقه

گریز از مرکز/ کارگردان: فریده صارمی/ 47 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 20:30  ( فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران) 

ارتفاع 437/ کارگردان: محسن خان‌جهانی/ 40 دقیقه

شهر پولکی/ کارگردان: محسن خان‌جهانی/ 70 دقیقه

یکشنبه چهارم اسفندماه1398 

سئانس اول/ ساعت 16  ( مسابقه ویژه چهل سال تهران)

میر و مار/ کارگردان: امین پاک پرور/ 43 دقیقه

روزی روزگاری سینما/ کارگردان: شهرام میراب اقدم، سام ارجمندی/ 70 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 20  ( مسابقه ویژه چهل سال تهران)

تهران/ کارگردان: میر کیان روشن نیا/ 6 دقیقه

نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر/ کارگردان: میرکیان روشن‌نیا/ 5 دقیقه

طعم سرب/ کارگردان: عیسی آیینی/ 2 دقیقه

عشق در نمای نزدیک/ کارگردان: ایمان بهروزی/ 48 دقیقه

چراغ برق/ کارگردان: پوریا خلج طهرانی/ 56 دقیقه

دوشنبه پنجم اسفندماه1398 

نمایش فیلم نداریم

سه شنبه ششم اسفندماه1398 

سئانس اول/ ساعت 16 ( مسابقه ویژه چهل سال تهران)

آرامستان/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 53 دقیقه

وادی خاموشان/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 57 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت20:15 ( مسابقه ویژه چهل سال تهران)

نگاه/ کارگردان: محمدجواد آقایانی/ 9 دقیقه

خلا/ کارگردان: حمید قدرتی/ 6 دقیقه

اینجا به تمام آزادی ام فکر می کنم/ کارگردان: محمد حسنی/ 2 دقیقه

لطفا با لبخند وارد شوید/ کارگردان: رضا عباسی/ 28 دقیقه

اینجا سیروس است/ کارگردان: سهیلا عابدینی، شفق متولی/ 38 دقیقه

بادگیرهای تهران/ کارگردان: شرمین مجتهدزاد/ 38 دقیقه

چهارشنبه هفتم اسفندماه1398 

سئانس اول/ ساعت 16 (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

کلاه شیشه‌ای/ کارگردان: محسن خان‌جهانی/ 21 دقیقه

کلید/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 15 دقیقه

بحران مسکن و مهاجرین/ کارگردان: محمد تهامی نژاد/ 44 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 20:15  ( مسابقه ویژه چهل سال تهران)

بازگشت/ کارگردان: پویا باطبی/ 5 دقیقه

5=1/ کارگردان: میلاد بهار/ 3 دقیقه

گرمابان/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 53 دقیقه

خیابان شاعر/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 54 دقیقه

پنج‌شنبه هشتم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 18  (مسابقه ویژه چهل سال تهران)

اینجا کن است اینجا کن نیست/ کارگردان: علیرضا غفاری/ 36 دقیقه

رویایی در خاورمیانه/ کارگردان: نگین نصیری/ 3 دقیقه

نگاتیو/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 5 دقیقه

مرا ببوس/ کارگردان: علیرضا خالق وردی/ 32 دقیقه

سلاطین خیابانها/ کارگردان: پالیز خوشدل و زینب تبریزی/ 40 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت20  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

تهران ساعت 25 / کارگردان: سیف‌اله صمدیان/ 20 دقیقه

تمرکز/ کارگردان:رخشان بنی‌اعتماد/ 36 دقیقه

ساز مخالف/ کارگردان: مجتبی میرتهماسب/ 45 دقیقه

جمعه نهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

باغهای گمشده/ کارگردان: هادی آفریده/ 50 دقیقه

چنارستان/ کارگردان: هادی آفریده/ 62 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

مجسمه های تهران/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ 61 دقیقه

همشهری/ کارگردان:عباس کیارستمی/ 50 دقیقه

شنبه دهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

آغاز پائیز/ کارگردان: بهفر کریمی/ 41 دقیقه

تهران انار ندارد/ کارگردان: مسعود بخشی/ 66 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

میدان بی حصار/ کارگردان: مهرداد زاهدیان/ 33 دقیقه

زمستان است/ کارگردان: مهرداد زاهدیان/ 85 دقیقه

یکشنبه یازدهم اسفندماه 1398

سئانس اول/ ساعت 18  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

تهران چند درجه ریشتر/ کارگردان: پیروز کلانتری/ 28 دقیقه

تکه چسبانی مولانا و شهر/ کارگردان: : سحر سلحشور/ 30 دقیقه

آنسوی بزرگراه/ کارگردان: ناهید رضایی/ 51 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت20  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

جستجوی 1/ کارگردان: امیر نادری/ 38 دقیقه

بهارستان خانه ملت/ کارگردان: بابک بهراد/ 76 دقیقه

دوشنبه دوازدهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

برای آزادی/ کارگردان: حسین ترابی/ 110 دقیقه

سئانس دوم

نمایش نداریم

سه شنبه سیزدهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

مشترک مورد نظر/ کارگردان: لقمان خالدی/ 33 دقیقه

صدو یک سال بلدیه تهران/ کارگردان: ارد عطارپور/ 76 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18   (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

خاطره نیاوران/ کارگردان: هادی آفریده/ 29 دقیقه

نوروز به وقت تهران/ کارگردان: هادی آفریده/ 40 دقیقه

گمشده‌ها/ کارگردان: الهام حسین زاده/ 40 دقیقه

چهارشنبه چهاردهم اسفندماه1398  

سئانس اول/ ساعت 18:30  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

آگهی استخدام/ کارگردان: فرحناز شریفی/ 30 دقیقه

تهران هزار داستان/ کارگردان: احمد میراحسان/ 52 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت20  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

خانه من/ کارگردان: محسن امیر یوسفی/ 51 دقیقه

خشتها و آیینه‌ها/ کارگردان: شادمهر راستین/ 54 دقیقه

پنج شنبه پانزدهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

زمان مرده/ کارگردان: سعید تارازی/ 11 دقیقه

دماغ به سبک ایرانی/ کارگردان: مهرداد اسکویی/ 52 دقیقه

ناخوانده در تهران/ کارگردان: مینا کشاورز/ 52 دقیقه    

سئانس دوم/ ساعت18  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

تازه نفس‌ها/ کارگردان:کیانوش عیاری/ 38 دقیقه

در پوست خودنمی گنجیم/ کارگردان: محمد شیروانی/ 22 دقیقه

اجاره نشینی/ کارگردان: ابراهیم مختاری/ 40 دقیقه

جمعه شانزدهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

سهم من از زیبایی/ کارگردان:شیرین برق نورد/ 21 دقیقه

بی مکان، بی زمان/ کارگردان: میثم شاه بابایی/ 17 دقیقه     

تهران هنر مفهومی/ کارگردان: محمدرضا اصلانی/ 78 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18  (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

در سکوت سرد زمستانی/ کارگردان: یوسف نیک فام/ 31 دقیقه   

شهر من پیتزا/ کارگردان: علاء محسنی/ 26 دقیقه

تهران در عکس/ کارگردان: روبرت صافاریان/ 55 دقیقه  

شنبه هفدهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16 (فیلم‌های منتخب ویژه چهل سال تهران)

ماموریت غیر ممکن/ کارگردان: عباس امینی/ 30 دقیقه

پارک مارک/ کارگردان: بکتاش آبتین/ 42 دقیقه

7 قطعه برای تهران/ کارگردان: بامدادافشار، سجاد وثیرش/ 31 دقیقه

فرشته روی شانه راست من/ کارگردان: آزاده بی زار گیتی/ 47 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18:30

خط باریک قرمز/ کارگردان: فرزاد خوشدست/ 90 دقیقه 

(تندیس هنر و تجربه و بهترین فیلمبرداری از سیزدهمین دوره سینماحقیقت)

یکشنبه هجدهم اسفندماه1398 

سئانس اول/ ساعت 16

آشو/ کارگردان: جعفر نجفی/ 30 دقیقه 

(تندیس بهترین کارگردانی مستند کوتاه از سیزدهمین دوره سینماحقیقت)

جایی برای فرشته‌ها نیست/ کارگردان: سام کلانتری/ 86 دقیقه 

(تندیس هنر و تجربه و جایزه ویژه هیات داوران بخش مستند ‌بلند از سیزدهمین دوره سینماحقیقت)

سئانس دوم/ ساعت 18

آبشار / کارگردان: علی شهابی‌نژاد/ 30 دقیقه 

(بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه از سیزدهمین دوره سینماحقیقت)

گلوله‌باران / کارگردانان : مرتضی پایه‌شناس و حسین مؤمن / 60 دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمه‌بلند و بهترین فیلم و بهترین تدوین از سیزدهمین دوره سینماحقیقت)

دوشنبه نوزدهم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 16

آنجا که باد می‌وزد/ کارگردان: مینا مشهدی مهدی/ 30 دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم مستند از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران و یازدهمین جشن خانه سینما)

به سبک زمین/ کارگردان: پیام رضایی/ 15 دقیقه 

(بهترین کارگردانی فیلم تجربی از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

آدور/ کارگردان : محمدصادق اسماعیلی 58 دقیقه

(جایزه ویژه هیأت داوران از سیزدهمین دوره سینماحقیقت)

سئانس دوم/ ساعت 18

نمایش فیلم نداریم

سه شنبه بیستم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت 18

مهمان شهر/ کارگردان مهدی سق طچی/ 52 دقیقه

واکس چه / کارگردان: کامران حیدری/ 64 دقیقه

(دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم نیمه بلند مستند یازدهمین جشن خانه سینما)

سئانس دوم/ ساعت20

امتحان/ کارگردان: سونیا حداد/ 15 دقیقه

(بهترین فیلم‌نامه از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

وقتی زنی کنار گلدان پرگلی نشسته، بعد از ۱۵۴ سال خسته می‌شود/ کارگردان شهریار حنیفه / 3 دقیقه

(دیپلم افتخار بهترین فیلم تجربی از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

گرسنگی/ کارگردان: زهرا رستم‌پو/ 7 دقیقه

(دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی انیمیشن از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

تارهای ممنوعه/ کارگردان: حسن نوری/ 70 دقیقه

چهارشنبه بیست ویکم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت18:30

خانه ای برای تو / کارگردان:مهدی بخشی مقدم / 71 دقیقه

(بهترین فیلم بلند مستند از یازدهمین جشن خانه سینما)

سئانس دوم/ ساعت20

عزیز / کارگردان: سیدمهدی موسوی بَرزُکی/ 20 دقیقه 

(بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران و بهترین کارگردانی فیلم داستانی و تندیس هنر و تجربه از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

سیم ششم/ کارگردان: بهرام عظیمی/ 14 دقیقه

(بهترین فیلم انیمشین از یازدهمین جشن خانه سینما)

دلبند / کارگردان: یاسر طالبی / 72 دقیقه

(بهترین فیلم مستند از یازدهمین جشن خانه سینما)

پنجشنبه بیست و دوم اسفندماه 1398 

سئانس اول/ ساعت16

بی‌ریختی/ کارگردان: محمد رحمتی/ 19 دقیقه 

(بهترین تدوین از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

کلاف/ کارگردان: ملیحه غلام‌زاده/ 8 دقیقه 

(تندیس هنر و تجربه و بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

تمام چیزهایی که جایشان خالیست/ کارگردان: زینب تبریزی/ 74 دقیقه

(دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند از یازدهمین جشن خانه سینما)

سئانس اول/ ساعت18

جونده/ کارگردان: نوید صولتی/ 19 دقیقه

(بهترین فیلمبرداری از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

دابُر/ کارگردان: سعید نجاتی/ 13 دقیقه

(جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلم‌های داستانی از سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

مهمانی خداحافظی / کارگردان: لقمان خالدی / 68 دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم نیمه بلند مستند از یازدهمین جشن خانه سینما)

جمعه بیست و سوم اسفندماه1398

از ساعت 15 تا 21

مراسم پایانی و اهدای جوایز + فیلم‌های برنده جایزه 

انتهای پیام