• جمعه / ۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۹:۰۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 98120201369
  • خبرنگار : 50034

/روز انتخاب/

تجهیز تمام شعب اخذ رأی استان همدان به دستگاه احراز هویت

تجهیز تمام شعب اخذ رأی استان همدان به دستگاه احراز هویت

ایسنا/همدان رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان همدان گفت: تمام شعب اخذ رأی استان همدان به دستگاه احراز هویت تجهیز شده است که در کمترین زمان استعلام کد ملی را از سرور وزارت کشور اخذ می‌کند.

محمدحسن میرزایی عصر جمعه دوم اسفندماه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه سه چهار دوره انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود،اظهارکرد: در دوره‌هایی که انتخابات الکترونیک نبود هم در استان همدان در چهار شهر ملایر، نهاوند، تویسرکان و اسدآباد به صورت تمام مکانیزه برگزار شده بود که موفقیت آمیز بوده است.

وی با بیان اینکه انتخابات 25 فرآیند دارد، تصریح کرد: یکی از مهمترین فرآیندها در انتخابات اخذ رأی الکترونیکی است و در صورتی که اخذ رأی به صورت الکترونیک برگزار شود انتخابات کاملا مکانیزه است که در حال حاضر 24 فرآیند انتخابات مکانیزه است.

میرزایی با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیکی در سه بستر، افزود: در تمام شعب استان ارتباط آنلاین وجود دارد به‌طوریکه در ساعت 8 صبح امروز تمامی شعب به صورت آنلاین کار خود را انجام دادند.

وی بیان کرد: در 1287شعبه استان تمام شعب به دستگاه احراز هویت تجهیز شده است و در کمترین زمان استعلام کد ملی را از سرور وزارت کشور اخذ کرده و در راستای تطبیق با اصل شناسنامه اطلاعاتی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان همدان با اشاره به اینکه 229 دستگاه احراز هویت در اختیار کاربران قرار گرفته است، اظهارکرد: پنج دستگاه احراز هویت جایگزین در بین شعب استان راه اندازی شده است.  

انتهای پیام