• شنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۲:۴۶
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98120302445
  • خبرنگار : 50223

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

مدارس کهگیلویه و بویراحمد فردا تعطیل نیستند/ گزارش نشدن موردی از کروناویروس

مدارس کهگیلویه و بویراحمد فردا تعطیل نیستند/ گزارش نشدن موردی از کروناویروس

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون موردی از بیماری کروناویروس در این استان گزارش نشده و مدارس تعطیل نیستند.

"وحید محمدی‌تبار" در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در یاسوج، افزود: تا این لحظه از طرف دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متولی بهداشت و درمان هیچ‌گونه گزارش رسمی مبنی بر بیماری کرونا در استان به ما اعلام نشده است.

وی اظهار کرد: در صورت اعلام هرگونه موردی و اطلاعاتی در خصوص این بیماری به مدیریت بحران استانداری، با هماهنگی استاندار و دانشگاه علوم پزشکی تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود اما تاکنون هیچ گونه موردی توسط دانشگاه علوم پزشکی به صورت رسمی اعلام نشده است.

وی در خصوص انتشار خبری مبنی بر تعطیلی مدارس تصریح کرد: خبر تعطیلی مدارس کذب است و درصورتی که بیماری مشاهده و به صورت رسمی از طریق دانشگاه اعلام شود اقدامات پیشگیرانه اعمال می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اگر موردی مشاهده شود به صورت شفاف و دقیق با مردم درمیان گذاشته می‌شود.

محمدی تبار بیان کرد: از فعالین محترم فضای مجازی خواهش داریم اضطراب بی مورد به جامعه القا نکنند . اگر موردی باشد و دانشگاه علوم پزشکی بعنوان مرجع درمان و بهداشت بگوید ما از مردم پنهان نخواهیم کرد.

انتهای پیام