• پنجشنبه / ۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۲۰:۰۳
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99010703496
  • خبرنگار : 30450

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

تمدید بخشودگی مالیاتی در راستای تکریم حقوق شهروندی تا پایان خرداد ۹۹

تمدید بخشودگی مالیاتی در راستای تکریم حقوق شهروندی تا پایان خرداد ۹۹

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل امورمالیاتی استان کهگیویه و بویراحمد گفت: سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای زمان بخشودگی جرائم، تقسیط و دیگر مزایا پیش بینی شده برای مودیان را برای کمک به حال فعالان اقتصادی تا پایان خرداد ۹۹ را تمدیدکرده است .

”محمدعلی غفاری”  در بازدید از واحدهای مالیاتی مرکز استان تصریح کرد: فعالیت در شرایط سخت برای خدمت به فعالان اقتصادی در راستای تکریم حقوق شهروندی و تامین منابع پایدار غیرنفتی است.

وی اظهارکرد: با وجود اینکه تا پایان خرداد ماه ۹۹ ، زمان تسهیلاتی که تا پایان اسفندماه ۹۸ برای مودیان پیش بینی شده بود تمدید شده است، اما در عین حال کارکنان امور مالیاتی دراین شرایط بحرانی در محل کار حضور دارند.
مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای زمان بخشودگی جرائم، تقسیط و دیگر مزایا پیش بینی شده برای مودیان را برای کمک به حال فعالان اقتصادی تا پایان خرداد ۹۹ را تمدید کرده است .
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی امور مالیاتی، غفاری خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و ریشه کنی این ویروس باتوجه به تمدید مهلت بخشودگی های مالیاتی، از مراجعه حضوری به ادارات مالیاتی صرف نظر کنند.
انتهای پیام