• یکشنبه / ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۰
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99011708484
  • منبع : نمایندگی سمنان

توزیع بیش از 1000 تن کالاهای اساسی در استان سمنان

توزیع بیش از 1000 تن کالاهای اساسی در استان سمنان

ایسنا/سمنان سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در ایام نوروز ۹۹ و در اسفندماه سال گذشته بیش از یک‌هزار تن کالاهای اساسی در سطح استان توزیع شده است.

علی تشنه دل با اعلام این خبر اظهار کرد: در روزهای شیوع ویروس کرونا و بمنظور تنظیم و مدیریت بازار در این بحران، از ابتدای اسفندماه سال گذشته و در ایام نوروز ۹۹ در حدود یک‌هزار و صد تن انواع کالاهای اساسی در فروشگاه های عرضه مواد غذایی در سطح استان توزیع شده است.

وی با اشاره به گستردگی تقاضای کالاهای اساسی در این ایام خاطر نشان کرد: به جهت پاسخگویی به تقاضای هم استانی ها، ۸۰ تن گوشت منجمد گوساله ، ۸۰ تن مرغ منجمد و همچنین بیش از ۳۵ تن مرغ گرم در روزهای نوروز ۹۹ در سطح عرضه توزیع شده است.

این عضو کارگروه تنظیم بازار استان سمنان تصریح کرد: در ایام نوروز ۹۹ و برحسب ضرورت و با توجه به نیاز مردم ، میزان ۱۵۰ تن سیب و ۲۷۰ تن پرتقال تنظیم بازار جهت رفع نیاز مردم در سطح استان عرضه شده است.

تشنه دل با توجه به توزیع گسترده کالاهای طرح تنظیم بازار در سطح استان اظهار کرد: در اسفند ماه سال گذشته و در ایام نوروز ۲۵۰ تن برنج هندی ، ۲۳۰ تن برنج پاکستانی ، ۴۲۸ تن شکر بمنظور رفع نیاز هم استانی های عزیز به کالاهای اساسی در سطح فروشگاه های زنجیره ای و عرضه کالاهای اساسی توزیع شده است .

سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان افزود: از اوایل اسفندماه سال گذشته برنامه تنظیم بازار در سطح استان آغاز شد که کماکان نیز ادامه دارد و با توجه به شیوع ویروس کرونا توزیع کالاهای اساسی در سطح استان متوقف نشد و در بخش تامین و توزیع اقلام ضروری مردم اقدامات خوبی صورت پذیرفت که البته بخشی از آن با وجود اتفاقات مربوط به شیوع کرونا تعدیل یا خذف شد که یکی از این برنامه ها برگزاری نمایشگاه های بهاره بود.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان خاطرنشان کرد: در طول این مدت البته توزیع کنندگان مواد غذایی به هیچ عنوان با محدودیت و ممنوعیتی مواجه نبوده و بدن وقفه به کار خود ادامه دادند و هیچ یک از دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی خللی در کار آنان به وجود نیاورده است.

انتهای پیام