• دوشنبه / ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۱
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99011809537
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

غلامی:

هرگونه تردد بین شهری تا ۲۳ فروردین مشمول جریمه و توقیف خودرو می‌شود

هرگونه تردد بین شهری تا ۲۳ فروردین مشمول جریمه و توقیف خودرو می‌شود

ایسنا/اصفهان سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در اصفهان گفت: تردد بین استانی همچنان ممنوع است و امروز مصوب شد تا هرگونه تردد بین شهری تا ۲۳ فروردین مشمول جریمه و توقیف خودرو شود.

حجت الله غلامی با اشاره به مراکز نگهداری بیماران بهبود یافته کرونا، اظهار کرد: خوشبختانه بیش از هزار تخت تجهیز و مشکلات آن‌ها برطرف شد.

وی درباره تصمیمات ستاد ملی و استانی که عمدتا مبتنی بر سه اصل سلامت، امنیت و اقتصاد مردم است، اظهار کرد: تاکید بر خانه ماندن جز اصول اولیه فاصله گذاری هوشمند است که امیدواریم مردم به آن توجه کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری با کرونا در اصفهان گفت: آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها تا پایان فروردین ماه همچنان تعطیل هستند و برای ادامه کار بعد از فروردین تصمیم گیری خواهد شد، همچنین اماکن فرهنگی، ورزشی، مذهبی و تفریحی تا پایان فروردین تعطیل هستند.

غلامی افزود: مصوب شد کارخانه‌ ها و کارگاه‌های بزرگی که تولید کالا و خدمات انجام می‌دهند، فعالیت خود را آغاز کنند.

وی اضافه کرد: صنوف با ریسک بالا هیچگونه فعالیتی را آغاز نمی‌کنند و ممنوعیت و محدودیت دارند، اما برای مشاغل با ریسک پایین براساس فهرستی که در اختیار اتاق اصناف قرار دادیم، فعالیت خود را از ۲۳ فروردین آغاز خواهند کرد.

سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در اصفهان، اظهار کرد: ادارات با حداکثر دو سوم ظرفیت و با نظر مدیران می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

وی با اشاره به تاثیرات بهداشت فردی در مصرف بالای آب شرب در زمان مقابله با کرونا، گفت: در این مدت مصرف آب بیش از ۱۸ درصد از مصرف معمولی فراتر رفته است، از این رو شرکت آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای موظف شدند تا در راستای تامین آب برای روزهای آتی تدابیر لازم را بیندیشند.

انتهای پیام