• چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۶
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99012011047
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان:

توزیع نذری در نیمه شعبان ممنوع است

توزیع نذری در نیمه شعبان ممنوع است

ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: هرگونه تجمع و برگزاری جشن در نیمه شعبان و همچنین توزیع نذری غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد می‌شود.

غلامرضا هاشمی زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با تلاش پلیس در ایام نوروز امسال ۱۰ درصد کاهش سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح شهرستان اردستان داشتیم.

وی با بیان اینکه پلیس در ایام نوروز امسال ۳ نفر از فروشندگان اصلی مواد مخدر را در سطح شهرستان دستگیر کرد، افزود: بیش از ۸۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین کشف و ضبط شد که با اجرای این عملیات توانستیم بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال به قاچاقچیان خسارت مالی وارد کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با بیان اینکه شهروندان گزارش ها و اطلاعات افرادی که در محلات و سطح شهر خرده فروشی مواد مخدر انجام می دهند دقیق به پلیس اطلاع دهند، گفت: پهنای مساحت شهرستان اردستان بسیار زیاد است و پلیس بدون همکاری مردم نمی تواند تمام این معضلات را پیگیری و رسیدگی کند.

هاشمی زاده با بیان اینکه آزادی سارقان به دلیل شیوع ویروس کرونا مشکلات پلیس را افزایش داده است، تصریح کرد: سارقان احشام شهرستان در بیرون از منطقه شناسایی و دستگیر شدند و به زودی خبرهای تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به نیمه شعبان، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا با تصمیمی که گرفته شده چراغانی و پخش آهنگ های مجاز در نیمه شعبان مشکلی ندارد، اما هرگونه تجمع و برگزاری جشن و همچنین توزیع نذری غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد می‌شود.

انتهای پیام