• چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99012011193
  • منبع : نمایندگی همدان

رئیس پلیس آگاهی استان همدان خبر داد

دستگیری باند توزیع‌کننده چک پول‌های جعلی در همدان

دستگیری باند توزیع‌کننده چک پول‌های جعلی در همدان

ایسنا/همدان رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری باند سه نفره توزیع کننده چک پول های جعلی ۵۰۰ هزار ریالی در این استان خبر داد.

سرهنگ علی اسد بگی در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه دو نفر مرد و یک خانم جوان در حال توزیع چک پول های جعلی ۵۰۰ هزار ریالی هستند، تحقیقات در زمینه صحت و سقم موضوع انجام گرفت.

وی با بیان اینکه موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت که با تلاش مأموران یکی از متهمان و مخفیگاه وی شناسایی شد، افزود: مأموران پلیس با رعایت موازین قانونی، وارد مخفیگاه متهم شدند و وی را دستگیر کردند.

اسدبگی ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده از منزل متهم، تعداد ۴۷۱ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی جعلی معادل ۲۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کشف و مبلغ ۲۵ میلیون ریال نیز که بابت فروش چک پول های جعلی و تقلبی به دست آمده بود، کشف شد.

وی بیان کرد: دو متهم دیگر نیز پس از شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شدند که آنها در اظهارات خود معترف شدند که چک پول ها را از استان های غربی از فردی ناشناس خریداری کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی استان همدان با اشاره به اینکه متهمان به دادسرا معرفی و با صدور قرار روانه زندان شدند، از شهروندان درخواست کرد: با شناسایی چک پول های اصلی از تقلبی در صورت برخورد با موارد مشابه، مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام