• سه‌شنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۷
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99030603245
  • خبرنگار : 50189

مدیرکل کار استان کرمان خبر داد

ثبت نام ۲۱ هزار نفر در استان کرمان برای استفاده از بیمه بیکاری

ثبت نام ۲۱ هزار نفر در استان کرمان برای استفاده از بیمه بیکاری

ایسنا/کرمان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: ۲۱ هزار نفر در استان کرمان برای بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند که برای آنها یک پیامک ارسال می‌شود تا شماره حسابی برای واریز حقوق فروردین و اسفندماه این افراد اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، "رضا اسماعیلی" عصر امروز سه شنبه ششم خردادماه در جلسه پساکرونا در استانداری کرمان اظهار کرد: ۲۱ هزار نفر در استان کرمان برای بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند که برای آنها یک پیامک ارسال می‌شود تا شماره حسابی برای واریز حقوق فروردین و اسفندماه این افراد اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه حقوق اردیبهشت ماه این افراد نیز بعدا برای آنها واریز خواهد شد، افزود: در استان کرمان حدود ۸۸۱ هزار خانوار یارانه دریافت می‌کنند، همچنین حمایت‌های معیشتی دولت شامل حال ۶۹۶ هزار و ۸۰۰ خانوار در استان می‌شود.

اسماعیلی تصریح کرد: از ۸۸۱ هزار خانوار حدود ۷۵۰ هزار خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی دریافت کرده‌اند و مابقی نیز تا ۲۰ خرداد ماه جاری وام یک میلیون تومانی به حسابشان واریز خواهد شد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به کمک‌های مومنانه در استان کرمان، اظهار کرد: حدود ۴۰۰ هزار خانوار در استان کرمان دارای شرایط استفاده از کمک‌های مومنانه هستند.

انتهای پیام