• چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۲
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99030703882
  • منبع : نمایندگی مازندران

شهردار ساری خبر داد

گسترش پروژه‌های عمرانی با محوریت سازمان عمران

گسترش پروژه‌های عمرانی با محوریت سازمان عمران

ایسنا/مازندران شهردار ساری از مناسب‌سازی برای تردد شهروندان در سطح شهر خبر داد و گفت: هم اکنون تیم‌های عملیاتی این سازمان به طور همزمان در خیابان مازیار و مسیر خیابان توانبخشی به سمت میدان شهدا در حال اجرای عملیات پیاده روسازی هستند و این اقدام در روان سازی تردد عابرین پیاده و ایجاد جلوه مناسب محیطی اثرگذار خواهد بود.

عباس رجبی با اشاره به محوریت این سازمان در اجرای پروژه‌های متنوع عمرانی در معابر و محلات شهری اظهار کرد: با تلاش همکارانم در سازمان عمران روزانه به طور همزمان حدود ۱۰ پروژه در نقاط مختلف شهر جریان دارد.
 
 وی با بیان اینکه از ظرفیت‌های بی‌بدیل سازمان عمران در تبدیل ساری به کارگاه بزرگ سازندگی بهره می‌بریم، از پروژه های فاز دوم بوستان ملل و پل تا پل به عنوان نقطه عطف توانمندی‌های این سازمان یاد کرد و گفت: با استقرار اکیپ‌های مختلف عملیاتی مجموعه فوق، کمیّت و کیفیت پروژه فاز سوم ابن شهرآشوب را افزایش داده‌ایم و سعی می‌کنیم طبق برنامه‌ریزی و زمانبندی از پیش تعیین شده به اتمام و مورد بهره‌برداری مردم قرار دهیم.

شهردار ساری از مناسب‌سازی تردد شهروندان یاد کرده و افزود: هم اکنون تیم‌های عملیاتی این سازمان به طور همزمان در خیابان مازیار و مسیر خیابان توانبخشی به سمت میدان شهدا در حال اجرای عملیات پیاده روسازی هستند که انشالله در روان سازی تردد عابرین پیاده و ایجاد جلوه مناسب محیطی اثرگذار خواهد بود.

رجبی با اشاره به اتمام پروژه احداث رفیوژ وسط و بازپیرایی مسیر خیابان آرامگاه ملامجدالدین خاطر نشان کرد: سازمان عمران توانست ظرف مدت ۱۶ ساعت کاری و طی عملیاتی فشرده و شبانه روزی، طرح اصلاح عمرانی بلوار دریا حد فاصل کوی گلستان تا دانشگاه روزبهان را به اتمام برساند.
 
وی از اجرای همزمان دو پروژه هدایت آب‌های سطحی توسط سازمان عمران خبر داد و تصریح کرد: احداث کانال کوچه شهید فهمیده ۴، علیرغم شرایط سخت اجرایی به پایان رسید؛ این پروژه در کوچه براری و صدرایی بلوار کشاورز و کوی بوستان بلوار دریا مراحل تکمیلی را سپری و در بلوار پاسداران محدوده اداره منابع طبیعی نیز آغاز شده است که انشالله بتوانیم در تقویت و توسعه زیرساخت های خدمات شهری به توفیقات لازم دست پیدا کنیم.

شهردار ساری رفع دغدغه‌های عمومی مردم ساری در جلوگیری از آبگرفتگی‌های معابر را مورد توجه مدیریت شهری دانست و یادآور شد: علاوه بر فعالیت مستمر همکاران سازمان عمران در احداث کانال، در بخش هدایت روان آب ها، عملیات نصب نوه بتنی کوچه شمشمیربند ۱۶، کوی قدس ذغال چال و کوچه رضی آهی دشت را در حال پیگیری داریم.

رجبی از اجرای جدول بتنی کوچه محمد رسول الله بلوار کشاورز به عنوان گوشه‌ای دیگر از پروژه‌های در دست اقدام سازمان متبوعش یاد کرد و گفت: این عملیات عمرانی در بلوار امام رضا و بلوار پاسداران با اصلاح عمرانی پایان یافته است.

شهردار ساری با اشاره به توسعه و تقویت زیرساخت‌های ارتباطی شهر ساری در کوچه ام آر آی و رفیعی بلوار پاسداران، نوری ۴ بلوار آزادی، کوچه بوستان بلوار دریا و کوچه واردی خیابان پیروزی، از مدیریت و کارکنان این سازمان در افزایش فعالیت های عمرانی صورت گرفته قدردانی و خاطرنشان کرد: به‌زودی نهضت آسفالت معابر شهری توسط این سازمان به اجرا در خواهد آمد.

انتهای پیام