• چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۷
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99030703898
  • منبع : نمایندگی مازندران

فرمانده انتظامی خبر داد

کشف ۱۴ میلیاردی طلاجات و جواهرات مسروقه در قائمشهر

کشف ۱۴ میلیاردی طلاجات و جواهرات مسروقه در قائمشهر

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند سارقان منزل با ۴۵ فقره سرقت و کشف ۱۴ میلیارد ریال طلاجات و جواهرات مسروقه در شهرستان "قائمشهر" خبر داد. 

سردار مرتضی میرزایی با اعلام این خبر  گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و سرقت طلاجات و جواهرات شهروندان در شهرستان قائمشهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی میدانی صحنه سرقت، ماموران پلیس آگاهی موفق شدند، رد یکی از متهمان به سرقت که فردی غیر بومی و اهل یکی از استان های همجوار بوده را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به شناسایی متهم و محل اختفای این فرد از هماهنگی قضائی و اخذ نیابت از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قائمشهر برای دستگیری این فرد خبر داد و افزود: متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از شهرستان‌های استان تهران دستگیر شد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار میرزایی اظهار کرد: دو همدست متهم نیز که با همکاری متهم اصلی این پرونده با یک دستگاه خودروی برلیانس سفید رنگ با پلاک سرقتی اقدام به سرقت از منازل شهروندان می‌کردند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف طلاجات و جواهرات گرانقیمت مسروقه به ارزش ۱۴ میلیارد ریال از متهمان، گفت: این افراد در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به ۴۵ فقره سرقت از منازل شهروندان در شهرستان های "قائم شهر، بابل و بابلسر" اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مازندران در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و گفت: این افراد پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

انتهای پیام