• چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۹
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99030703921
  • منبع : نمایندگی همدان

۵۰۰ رشته در فنی‌وحرفه‌ای همدان ارائه می‌شود

۵۰۰ رشته در فنی‌وحرفه‌ای همدان ارائه می‌شود

ایسنا/همدان مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان همدان گفت: سال آموزشی جدید ۵۰۰ رشته در کل استان همدان به کارآموزان ارائه می شود که کارآموزان بدون هیچ گونه نگرانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند در آموزشگاه ها ثبت نام کرده و از کلاس ها بهره مند شوند.

وهب مختاران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آغاز فعالیت آموزشگاه های فنی و حرفه ای در سطح استان، مطرح کرد: بازگشایی آموزشگاه های فنی و حرفه ای در سطح کشور براساس آخرین وضعیت بهداشتی و سلامتی استان های موردنظر از لحاظ وضعیت سفید، زرد یا قرمز بودن و با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی مصوب شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط استان همدان، اجازه بازگشایی آموزشگاه های استان داده شد که در این بازگشایی، رعایت کامل موازین بهداشتی و تعداد مناسب کارآموزان جزء شروط اصلی لحاظ شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان تأکید کرد: آموزش های مجازی همچنان در این مجموعه ادامه دارد و بازگشایی آموزشگاه ها فقط برای رفع اشکال است و برخی از کلاس های عملی نیز باید برگزار شود.

وی بیان کرد: در سال جدید، ۵۰۰ رشته پرمخاطب که مورد اقبال عمومی قرار دارد توسط فنی و حرفه ای در کل استان ارائه شده است.

مختاران درباره نرخ شهریه دوره های آموزشی سال جدید نیز گفت: نرخ شهریه ها سالانه و کشوری بوده و براساس مناطق و درجه بندی اعلام می شود که تاکنون نرخ جدید اعلام نشده است.

انتهای پیام