• پنجشنبه / ۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۳
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99030804442
  • منبع : بوشهر

واگذاری ۶۷۱ واحد مسکونی به نیازمندان در روستاهای استان بوشهر

واگذاری ۶۷۱ واحد مسکونی به نیازمندان در روستاهای استان بوشهر

ایسنا/بوشهر آیین افتتاح و واگذاری ۱۳۳۴ واحد مسکونی مددجویی جهت نیازمندان کمیته امداد توسط نیروی دریایی سپاه در استان های بوشهر و هرمزگان به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پیش از ظهر امروز در حاشیه این آیین عنوان کرد: تعداد ۶۷۱ واحد مسکونی در روستاهای مختلف سطح استان آماده تحویل شده است که امروز یکی از این واحدها به صورت نمادین در روستای پهلوان کشی شهرستان تنگستان افتتاح و واگذار شد.

به گزارش ایسنا، سردار رمضان زیراهی افزود: این منازل به صورت کلید تحویل بوده و اعتبار آن نیز به طور مشترک و توسط کمیته امداد و نیروی دریایی سپاه هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: مدیر پروژه در استان بوشهر منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و کمیته امداد امام خمینی بوده که شناسایی افراد بر عهده کمیته امداد و سپس اجرا و ساخت منازل با نیروی دریایی سپاه بوده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: هدف از این طرح کمک به تامین مسکن جهت افراد کم بضاعت و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد بوده است. این طرح در دو فاز اجرا شده که فاز اول آن بین سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ و به تعداد ۳۵۱ واحد و فاز دوم نیز از سال ۱۳۹۷ تا پایان سال ۱۳۹۸ و به تعداد ۳۲۰ واحد -مجموعا ۶۷۱ واحد- واگذار شده است.

به گزارش ایسنا، طرح ساخت مسکن مددجویی در قالب یک تفاهم نامه میان کمیته امداد و سپاه پاسداران نهایی شده که تاکنون در استان بوشهر ۶۷۱ واحد ۵۰ متری آماده و به مددجویان تحویل شده است. 

انتهای پیام