• جمعه / ۹ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۲
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99030904920
  • خبرنگار : 50176

نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد:

پیش‌قدم بودن ناجا در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

پیش‌قدم بودن ناجا در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در استان از پیش‌قدم بودن ناجا در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خبر داد و گفت: پشتیبانی از ولایت‌فقیه همواره در رأس امور فرماندهان و کارکنان این نیروی خدوم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاهرخی در جلسه شور فرماندهان انتظامی استان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، بیان کرد: نیروی انتظامی با به وجود آوردن امنیت در سطح جامعه همواره نیروی ولایی، مردمی و موجب فخر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی اظهار کرد: سلامت و امنیت، نعمت‌های پنهان هستند که در آیات و احادیث به آن اشاره شده و کارکنان نیروی انتظامی با به وجود آوردن امنیت همواره سختی‌های فراوانی را متحمل می‌شوند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به وجود اقتدار و اعتماد در نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: اقتدار همراه با رأفت موجب محبوبیت در بین مردم می‌شود.

امام‌جمعه خرم‌آباد با اشاره به جان‌فشانی و فداکاری کارکنان ناجا در تمامی عرصه‌ها خصوصاً  برخورد با اراذل‌واوباش، توزیع‌کنندگان مواد مخدر و ... خاطرنشان کرد: اقدامات فرماندهی و کارکنان انتظامی در استان ستودنی است.

وی با اشاره به مقدم بودن پیشگیری بر درمان در تمامی امورات بیان کرد: نیروی انتظامی همواره در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیش‌قدم بوده است.

شاهرخی با اشاره به گستردگی کار نیروی انتظامی و همچنین روحیه ولایی و جهادی کارکنان این نیرو خاطرنشان کرد: پشتیبانی از ولایت‌فقیه همواره در رأس امور فرماندهان و کارکنان این نیروی خدوم بوده است.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از اقدامات سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی استان، گفت: با اقدامات به‌موقع عوامل انتظامی امنیت مطلوبی در استان حاکم است.

انتهای پیام